Přejete si bezpečně zhodnotit své peníze? Potom můžete rozšířit své investiční portfolio o investici do korporátních dluhopisů společnosti Krel Central LTD. Jedná se o bezpečnou investici s pevnou výší výnosu.

Společnost Krel Central LTD pokračuje v odkazu zavedené energetické společnosti dlouhodobě působící na tuzemském i zahraničním trhu v oblasti elektrotechniky a alternativních zdrojů energie. Globální ekonomika směřuje ke zvýšení míry využití energie z alternativních zdrojů. Systémy propojující automatické elektrocentrály a solární panely se tak v blízké budoucnosti stanou nezbytným vybavením firem i domácností.

Spolehlivost a důvěryhodnost

Společnost patří k nejvýznamnějším firmám v tomto odvětví. Úspěšně expanduje do dalších 4 evropských zemí. Během téměř 30 let své existence realizovala více než tisíc projektů. Mezi tuzemské klienty patří namátkou Správa Pražského hradu, Policie ČR, Hasičské záchranné sbory, nadnárodní energetické společnosti a desítky krajských i okresních nemocnic.

Dluhopisy s vysokým zhodnocením

Uvedené dluhopisy s pevným výnosem 7,9 % ročně s datem počátku výnosového období k 1.1.2020 můžete zakoupit již nyní. Minimální investicí je nákup právě jednoho dluhopisu. Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 50 tisíc korun.

A jak vlastně dluhopisy generují zisk? Jednoduše získáte každoroční výnos ve výši 7,9 % z investované částky. Výplata úroku je převedena na účet sjednaný ve smlouvě dvakrát ročně. V polovině roku a na jeho konci. Ke zpětnému odkoupení dluhopisu potom dochází nejpozději v den konečné splatnosti. Ten byl nastaven na 1.1.2025.

Jak se mohu stát vlastníkem dluhopisu?

Emisní lhůta pro upisování dluhopisů běží od 01.11.2019 do 01.04.2020 s možností prodloužení. Společnost uzavře s vámi, jakožto s fyzickou nebo právnickou osobou, smlouvu o upsání a koupi dluhopisů. Dluhopisy vám budou vydány do 14 pracovních dnů od připsání kupní ceny na bankovní účet společnosti.

K samotnému předání dluhopisů dochází osobně na sjednaném místě. Případně mohou být cenné papíry doručeny poštou do vlastních rukou.  Neváhejte nás kontaktovat.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/SOLAR1-1024x653.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/SOLAR1-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaFinancePřejete si bezpečně zhodnotit své peníze? Potom můžete rozšířit své investiční portfolio o investici do korporátních dluhopisů společnosti Krel Central LTD. Jedná se o bezpečnou investici s pevnou výší výnosu. Společnost Krel Central LTD pokračuje v odkazu zavedené energetické společnosti dlouhodobě působící na tuzemském i zahraničním trhu v oblasti elektrotechniky a alternativních zdrojů...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares