I ve světě internetového obchodování je třeba se stále zdokonalovat, neboť, jak praví známé pořekadlo – konkurence nikdy nespí. Buďte vždy napřed, a to díky jednoduchým nástrojům, jež v sobě zahrnuje dynamic pricing neboli dynamické přeceňování cen v obchodu. S pomocí analýz cen u ostatních obchodníků lze okamžitě a pružně reagovat na výši cen tak, abyste nikdy nebyli ve ztrátě. Že si s tím sami nevíte rady? Nechte si bezplatně zpracovat návrh na úpravu cenové strategie a další plány ohledně své internetové prodejny. Nejenže budete úspěšně konkurovat dalším obchodům, ale ještě se naučíte něco více o marketingové strategii prodávání přes internet.

E-shopy se bez dynamic pricing neobjedou, pokud chtějí vzdorovat narůstající konkurenci

Dynamic pricing – dynamické přeceňování a cenová strategie se upravuje podle potřeb jednotlivého e-shopu. Můžete prodávat podobné zboží, ale díky správně nastavené strategii získáte reálně více zákazníků, potažmo zvýšíte zisk z prodeje. Bez znalosti cen konkurence se ovšem nepohnete ani o píď. Strojové mapování cen internetových obchodů pomáhá lepší orientaci v cenách, dynamic pricing je tak zjednodušen na otázku několika minut, během nichž můžete rychle ceny za své zboží upravit. Díky tomu, že roboti Karsa.cz již sedm let mapují ceny v obchodech přes servery rozmístěné po celé Evropské unii, lze úspěšně konkurovat i prodejnám v cizích zemích. Vždyť není výjimkou, že tuzemští spotřebitelé pátrají po kvalitním a přesto levném zboží i v zahraničních obchodech.

Dalším důležitým bodem sledování návštěvnosti e-shopu je monitoring návštěvnosti. I když existuje hojně používaný Google Analytics systém, z jeho analýz nelze navrhnout přesnou a cílenou cenotvorbu. Karsa monitoring na bázi HW loadbalncingových serverů umožňuje monitoring návštěvnosti, dynamic pricing a další softwarové operace.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/recenze_eshopy-1024x492.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/recenze_eshopy-150x150.jpginfo@press-media.czTipyI ve světě internetového obchodování je třeba se stále zdokonalovat, neboť, jak praví známé pořekadlo – konkurence nikdy nespí. Buďte vždy napřed, a to díky jednoduchým nástrojům, jež v sobě zahrnuje dynamic pricing neboli dynamické přeceňování cen v obchodu. S pomocí analýz cen u ostatních obchodníků lze okamžitě a pružně reagovat...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku