Ať už jste profesionální hráči, nadšený amatéři, nebo jste v kasinu nikdy nebyli, je zajímavé položit si otázku, co hráče vůbec do takových podniků láká. Je to vzrušení ze hry, zábava, snaha porazit štěstěnu, nebo prostě jen peníze? Pravdou je, že určité typy lidí jsou kasiny přitahovány doslova jako ,,můry ke světlu“. Pojďte se teď společně podívat na to, jaké typy lidí v kasinu můžete potkat.

Fanoušci a přidavači

Tento typ hráčů naleznete v každém kasinu. Rádi si zahrají, ale ještě raději fandí. Většinou si vyhlédnou nějakého šťastlivce, kterému se daří a doslova se na něj nalepí. Ve filmech jsou tyto fanynky většinou štíhlé, krásné dívky, které foukají na kostky, nebo nestydatě rozhazují žetony, vypadají roztomile a svému ,,majiteli“ nosí štěstí. V českých podmínkách se však může jednat o podnapilé hráče, kteří rozdávají rady a to zejména tehdy, pokud sami na hru nemají peníze.

Zkušení profesionálové

Přijít, zahrát, vyhrát. Tito hráči přesně vědí, co dělají. Znají pravidla každé hry a jejich vystupování je uhlazené a profesionální. Jsou schopni si za každé situace zachovat chladnout hlavu. Hru berou jako formu uvolnění, hrají pro zábavu a výhra je pro ně příjemným bonusem. Vždy znají svou míru, hrají zodpovědně a je radost je při hře sledovat.

Boháči a rozhazovači peněz

Tito hráči přináší do kasina peníze, ale vše má svou cenu. Za své peníze vyžadují elitní zacházení, soukromou obsluhu, vybrané nápoje a klid na hru. Většinou hrají ve VIP saloncích. Většina z nich neumí přijmou porážku, mohou být agresivní, mají v sobě silně zakořeněný pocit, že za peníze se dá koupit vše, včetně štěstí.

Štěstí začátečníků

Působí dojmem, že do kasina zabloudil zcela omylem, veškeré jeho tady a činy jsou zcela nelogické, chaotické, ale na co sáhne, to se mu povede. Rád tedy zkouší různé typy her, včetně automatů, stejně rád také každému vypráví, že vůbec neví, co dělá. Začátečníci bývají většinou terčem ,,fanoušků“, kteří se na ně nalepí a pokouší se přivlastnit si část jejich štěstí sami pro sebe.

Co říci závěrem? Je vždy důležité si uvědomit, že se jedná o hru a určitou formu zábavy, která by nikdy neměla přerůst v závislost. Ať už si zvolíte návštěvu kamenného kasina, nebo jeho virtuální podobu, vždy vybírejte kasina s oficiální licencí.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/istockphoto-1163587238-612x612-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/istockphoto-1163587238-612x612-1-150x150.jpginfo@press-media.czTipyAť už jste profesionální hráči, nadšený amatéři, nebo jste v kasinu nikdy nebyli, je zajímavé položit si otázku, co hráče vůbec do takových podniků láká. Je to vzrušení ze hry, zábava, snaha porazit štěstěnu, nebo prostě jen peníze? Pravdou je, že určité typy lidí jsou kasiny přitahovány doslova jako...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku