Bydlíte ve svém a jste spokojeni, ale pořád vám něco chybí k dokonalosti a spokojenému životu a tím něčím je pohled na plamen ohně? Stavba hotová delší či kratší čas a vy se stále nemůže smířit s tím, že jste nemysleli či neměli možnost ovlivnit, aby v ní nechyběl komín? Není třeba si zoufat a poohlížet se snad po jiné nemovitosti, komín lze ke stavbě doplnit dodatečně. Je třeba, aby k tomu byl dům dispozičně a jinak uzpůsoben, ale ve velké většině případů to skutečně lze zrealizovat.

Bez obavy o bezpečnost – zvolte nerezový třísložkový komín

Přemýšlíte, jak by to mohlo fungovat, aby celý váš dům neskončil po dodatečné montáži komínu v plamenech? Upusťte od představy, že vám někdo udělá uprostřed domu díru a začne tam stavět komín. Jedná se o nerezový třísložkový komín, který bude venku a s domem propojen v místě, kde budou z vnitřní strany umístěna kamna. Na takto dodatečně montované nerezové komíny se vztahují stejná pravidla a revize jako na ty, které jsou stavěné jako součást výstavby od začátku. Nemusíte se tedy obávat žádných zvýšených bezpečnostních rizik. Pravidla jsou všude stejná, ať se jedná o běžné komíny nebo třeba průmyslové komíny, vše je dáno platnou legislativou a normami pro ten který typ komínu a stavby, ke které náleží. Průmyslové komíny musí splňovat velmi přísná kritéria jak na bezpečnost, tak například na emise, u komínů pro rezidenční bydlení se jedná zejména o bezpečnost.

Stačí opravdu málo a můžete si i vy těšit z pohledu na plápolající oheň a užívat si romantické chvíle v teple svého domova.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/02.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/02-150x150.jpgPR-leadersBydleníBydlíte ve svém a jste spokojeni, ale pořád vám něco chybí k dokonalosti a spokojenému životu a tím něčím je pohled na plamen ohně? Stavba hotová delší či kratší čas a vy se stále nemůže smířit s tím, že jste nemysleli či neměli možnost ovlivnit, aby v ní nechyběl komín? Není třeba...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku