Plné, svůdné rty jsou po dekoltu u žen snad nejžádanějším estetickým rysem. Ne všem ženám však příroda dala takové rty do vínku. Samozřejmě, nejde o něco, bez čeho byste nemohla žít nebo kvůli čemu byste se musela bát, že byste neměla šanci se seznámit s mužem svých snů. Je ale pravda, že má mnohdy vliv například na sebevědomí, což potom může vést i k ovlivnění života a toho, jak si člověk věří, jak moc si dopřává věci, po kterých touží. Proto, pokud toužíte po plných rtech, nebo po jejich estetické úpravě, jen do toho. Odborníci z kliniky Altos pro takové případy doporučují kvalitní obličejové výplně Juvéderm, díky kterým snadno dosáhnete kýženého výsledku.

Beautiful woman getting injection in her face

Účinné a přitom tělu vlastní látky

Obličejové výplně Juvéderm jsou vysoce kvalitní kosmetické přípravky, které mají rozsáhlé možnosti využití. Díky jejich vynikajícímu bezpečnostnímu profilu není divu, že se s nimi můžete setkat snad na všech klinikách estetické medicíny, které pracují s obličejovými výplněmi. Jejich účinnou látkou je kyselina hyaluronová, jež tvoří bázi těchto výplní a podporuje omlazení pokožky. Kyselina hyaluronová je přirozeně v kůži obsažena a zajišťuje její správnou hydrataci. Zároveň se podílí na tvorbě kolagenu, což je látka mající na svědomí pružnost a pevnost pokožky. S rostoucím věkem však obsah kyseliny hyaluronové v kůži slábne a její kvalita se zhoršuje. Proto pro zachování co nejdéle trvajícího mladistvého vzhledu je vhodné kyselinu hyaluronovou do pokožky doplnit.

Přesně podle vašeho přání

Při použití obličejových výplní Juvéderm je kyselina hyaluronová ve formě gelu ultratenkou jehlou aplikována hluboko pod kůži. Díky přesné aplikaci s sebou výplně Juvéderm nesou široké spektrum využití – od tvarování specifických obličejových rysů, jemné zdůraznění kontur obličeje až po vyplnění hlubších vrásek. Další možností je již zmiňované dodání větší plnosti rtům šetrným způsobem, že vaše rty neztratí své typické jemné detaily, které je dělají jedinečnými. Přesné množství aplikovaného gelu se odvíjí případ od případu, stavu vaší pokožky a požadovaného výsledku. Proto je vhodné před podstoupením zákroku absolvovat konzultaci s odborníkem.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/zvetseni-rtu-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/zvetseni-rtu-1-150x150.jpgPR-leadersZdravíPlné, svůdné rty jsou po dekoltu u žen snad nejžádanějším estetickým rysem. Ne všem ženám však příroda dala takové rty do vínku. Samozřejmě, nejde o něco, bez čeho byste nemohla žít nebo kvůli čemu byste se musela bát, že byste neměla šanci se seznámit s mužem svých snů. Je ale...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares