Zima je neodmyslitelně spojena s vánočními světýlky, stromečky, výzdobou a dárky. Pro většinu lidí je to také čas lyžování, bruslení, snowboardingu a dalších zimních aktivit. Zimní koníčky mohou být náročnější v požadavcích na vybavení. Vánoce jsou proto ideálním časem obdarovat svou rodinu, přátele či zaměstnance právě těmito potřebami. Potěší a jsou to dárky, které se postarají o radost na několik let.

Jsou vaši zaměstnanci vášnivými sportovci?

Asi jim nekoupíte rovnou zájezd na hory, ale určitě je potěšíte kartou Sphere, která nabízí výhodné nákupy v kamenných obchodech i e-shopech. Mohou tak při nákupu sportovního vybavení ušetřit až 30%.  Sphere totiž sdružuje 10 000 obchodních partnerů, u kterých je možné čerpat výhody, a to v rámci jediné karty. Pro zaměstnavatele je darování karet věrnostních programů skvělým tipem na vánoční benefit pro zaměstnance. Koupí si co, kde a kdy budou chtít. Kartu mohou během její platnosti využít opakovaně a dlouhodobě. Navíc se ušetříte dilematu s výběrem vhodného modelu, velikosti či barvy.

Vášniví lyžaři budou rádi za možnost čerpat slevu při nákupu nových lyží, helmy či přezkáčů. Milovníci golfu si díky nové výbavě vylepší handicap. Dámy i pány potěší modní a pohodlná mikina, poslední model vycházkových tenisek, oděv na jógu či fitness.

obr.: Sphere

O výběr kvalitních partnerů se stará Sphere a je opravdu široký. Například levnelyze.cz, Harfasport, Hudy, azsport.cz, The North Face, Quicksilver, Adidas, Nike, GolfProf a mnoho dalších. Celý seznam naleznete na www.sphere.cz.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Letos-k-Vánocům-darujte-zážitek-na-celý-rok-foto.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Letos-k-Vánocům-darujte-zážitek-na-celý-rok-foto-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylAdidas,Nike,Quicksilver,The North FaceZima je neodmyslitelně spojena s vánočními světýlky, stromečky, výzdobou a dárky. Pro většinu lidí je to také čas lyžování, bruslení, snowboardingu a dalších zimních aktivit. Zimní koníčky mohou být náročnější v požadavcích na vybavení. Vánoce jsou proto ideálním časem obdarovat svou rodinu, přátele či zaměstnance právě těmito potřebami. Potěší...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku