Když se řekne pončo, vybaví se každému pletená ponča jakožto dámský kousek šatníku pro chladné podzimní dny. Ovšem není pončo jako pončo. Spíše než do listím zavátých ulic, se dnes s pončem vyráží k vodě. Barevná ponča jsou totiž nejlepšími parťáky k vodním sportům, radovánkám a pobytům u vody.  Dokonce tak velkými, že se na osušky zapomíná. 

Ponča na vodní sporty z vás osuší adrenalin

Ať už vodní hladinu víříte na wakeboardu, paddleboardu, kiteboardu, vodních lyžích, surfujete či jste jinak s vodou spojeni – třeba jen jedete sjíždět vodu na raftech, jsou ponča na vodní sporty tím pravým outfitem, který z vás osuší adrenalin.  Nejen osuší, ale i zahřejí. Vyrobené jsou z perfektně savého materiálu a ručníku konkurují ve velkém.

Ponča nabízejí široké rukávy a kapuce, takže hladce sklouznou po těle. Nebudete se do nich muset soukat. Vybrat si můžete dámské pončo, pánské pončo či dětské pončo v různém barevném provedení.

Barevná ponča jsou typickým plážovým outfitem

Už jste někdy viděli, jak se surfař/ka po tréninku balí do velké osušky a pak si to cupitá se svým prknem po pláži? Neviděli? Víme proč. Barevná ponča jsou typickým plážovým outfitem a mají univerzální využití.

Využijete je před tréninkem, po sportu nebo během převlékání do suchého prádla. To ocení především dámy, které se potřebují z mokrých plavek převléknout do suchého. Pokud možno bez pohledů ostatních. Ponča dobře vypadají a nijak nebrání v pohybu.

Že byly osušky ala ponča oblíbené pro malá mimina? Byly. Teď se z nich mohou těšit i dospělí – ti také pořád někde lítají a ručník by jim neustále padal a překážel.

Pončo s kapucí naprosto zastínilo dosud oblíbené osušky

Vypadá to, že osuškám odzvonilo. Pončo s kapucí je bezkonkurenčně zastínilo. To proto, že přebírá funkci osušky a postupuje na vyšší level. Kromě toho, že je hebké jako osuška, savé jako osuška a měkké jako osuška, nebrání v pohybu a nekazí sportovní look. Pončo můžete vidět u velkých surfařských hvězd. A ty nejspíš vědí, co se u vody nosí, ne?

Pončo dělá vodní sport příjemnějším

Milovníci vodních sportů jsou s vodou jaksi spojeni. Něco je k ní pořád táhne. A proto jim nějaké to mokro nejspíš nevadí. Ale i ti nejvíce ostřílení sportovci musí uznat, že je vodní sport mnohem příjemnější, mají-li u sebe pončo, které je zahřeje mezi tréninkem, před sportem, po výkonu. Je totiž rozdíl třást se zimou a drkotat zuby a mít u sebe heboučké a stylové pončo.

Barevná ponča jsou teď v módě. A nepatří jen do výbavy milovníků vodních sportů a profesionálních sportovců.  Ve velkém je využijí i vodní rekreanti. Mezi koupáním a opalováním se mohou v kempu pohybovat právě ve stylovém ponču. Je to mnohem lepší, než si neustále převlékat kraťasy a triko.

Velký výběr trendy ponč na vodní sporty najdete na stránkách www.mysticstore.cznebo přímo na Showroomu Mystic v Brně.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pončo-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pončo-titulka-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylKdyž se řekne pončo, vybaví se každému pletená ponča jakožto dámský kousek šatníku pro chladné podzimní dny. Ovšem není pončo jako pončo. Spíše než do listím zavátých ulic, se dnes s pončem vyráží k vodě. Barevná ponča jsou totiž nejlepšími parťáky k vodním sportům, radovánkám a pobytům u vody.  Dokonce tak...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares