Předvánoční dobu si určitě se svými dětmi užíváte. Všude se motají a pomáhají v kuchyni s cukrovím? Jsou to neopakovatelné chvíle…

Jestli si chcete tyto vzácné momenty uchovat, vyfoťte je. Z fotografií svých dětí si pak můžete vyrobit fotoknihu a vepsat do ní krátké příběhy nebo recepty, které jste spolu pekli. Nebo si z těch fotek třeba vyrobíte kalendář na příští rok. Nebudete muset žádný shánět pro sebe a ještě jím můžete obdarovat celou rodinu.

Fotoknihu či kalendář si můžete vyrobit hned třemi způsoby: v programu HappyFoto DESIGNER, online DESIGNER přes webový portál www.happyfoto.cz nebo v aplikaci HappyFoto MOBILE. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob, využít budete moct různá pozadí, orámování, efekty, klip arty a mnoho dalšího. Na výběr je několik formátů. Výroba fotoknihy i kalendáře probíhá digitálním tiskem na kvalitní papír nebo vyvoláním na značkový fotopapír (fotoknihy i kalendáře jsou označené jako „deLUXE“). Doba zpracování jsou pouhé 3 pracovní dny!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/cz-cukrovi-1024x317.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/cz-cukrovi-150x150.jpgPR-leadersTipyPředvánoční dobu si určitě se svými dětmi užíváte. Všude se motají a pomáhají v kuchyni s cukrovím? Jsou to neopakovatelné chvíle… Jestli si chcete tyto vzácné momenty uchovat, vyfoťte je. Z fotografií svých dětí si pak můžete vyrobit fotoknihu a vepsat do ní krátké příběhy nebo recepty, které jste spolu...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares