Žijeme v době, kdy jsou na většinu lidí kladeny vysoké nároky, často to začíná už v dětství. Děti bývají přetěžovány a přes množství mimoškolních aktivit si ani nestačí užít dětství. Ženy se často cítí pod drobnohledem a snaží se všemožně být dokonalými matkami, vydělávat peníze a u toho všeho ještě vypadat jak z titulní strany módního časopisu. A muži? Ti rozhodně nejsou nijak stranou. I na jejich bedrech je často naloženo příliš mnoho. Mají být úspěšní v práci, vydělat dost peněz, udržovat se v kondici a být skvělými manželi, milenci a otci. Ale někdy je toho skutečně až přespříliš a tak se u právě u mužů mohou začít projevovat problémy s erekcí. Procento mužů, i velmi mladého věku, trpících takovou poruchou rok od roku narůstá a podpora erekce může být přitom velmi snadná.

problemy-s-erekci-telo-clankuPříčiny mohou být samozřejmě různé, ale obvykle jsou to buď právě problémy vzniklé na základě nezdravého životního stylu. Ten rozhodně nezahrnuje pouze špatné stravovací návyky, nadváhu a podobně. Patří sem právě i nadměrné pracovní vytížení, příliš stresu, nedostatek spánku a další věci, které negativním způsobem ovlivňují psychiku. Intimní život sám o sobě je záležitostí velice delikátní, zatímco žena řeší zejména to, zda je pro muže dostatečně přitažlivá, muž je často svazován obavou ze selhání a to může jeho výkon zcela zásadně ovlivnit. Důležitá je tedy pohoda a porozumění mezi partnery, ta může poruchy erekce odstranit a stejně tak stát za jejich vznikem, pokud ve vztahu chybí.

Další příčinou může ale také signálem nějakého závažnějšího onemocnění. Může se například jednat o postižení nervů a cév v oblasti pohlavního údu, což dle průzkumu bývá příčinou až u 80% případů. Podpora erekce různými medikamenty může být v tomto případě velmi úspěšná, vždy je ale nutné vyloučit další onemocnění (cukrovka, srdeční onemocnění a další), které se mohou touto poruchou rovněž vyznačovat a v případě, že se neléčí mohou vést k velkým zdravotním problémům.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/problémy-s-erekcí.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/problémy-s-erekcí-150x150.jpgPR-leadersZdravíZprávyŽijeme v době, kdy jsou na většinu lidí kladeny vysoké nároky, často to začíná už v dětství. Děti bývají přetěžovány a přes množství mimoškolních aktivit si ani nestačí užít dětství. Ženy se často cítí pod drobnohledem a snaží se všemožně být dokonalými matkami, vydělávat peníze a u toho všeho...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares