Čeká vás stěhování nebo se dostáváte pravidelně do situace, kdy potřebujete přepravit či přemístit více věcí či objemnější náklad a nemáte k tomu vhodný vozový park? Pokud to není situace, která by vás potkávala každý týden, pak koupě vlastního vozu či snad dokonce celého vozového parku není úplně ekonomické řešení. Pro mnohé překvapivě je ideálním řešením pronájem dodávek nebo dodávky přesně pro tyto účely.

Když se pronájem dodávek vyplatí

Situací, kdy je půjčovna dodávek ideálním řešením vaší situace, je ale více. Chystáte pro svou firmu školení či teambuildingovou akci a lámete si hlavu nad tím, jak všechny zaměstnance dopravíte na místo? Pokud nejste firma o stovkách zaměstnanců, i pro vás bude ideálním řešením pronájem dodávek pro přepravu osob. Rozhodně se vyplatí více než pronájem autobusu, kde musíte počítat i s náklady za řidiče, cestou zpět z míst a pak opět zpátky pro vás a váš tým. Dodávku do 3,5 tuny může řídit každý s běžným řidičským oprávněním a budete pánem svého času po celou dobu pronájmu.

Vše pěkně bez starostí

Půjčení jako řešení má i celou řadu dalších výhod. Neřešíte pojištění, servis, prostě vozy využijete jen v daný čas a o vše ostatní se postará půjčovna. Zamlouvá se vám bezstarostný provoz a řešení na míru v podobě velkého výběru dodávek a příznivých cen pronájmu? Pak hurá na internet, kde stačí zadat půjčovna dodávek Praha či město, kde bydlíte či podnikáte právě vy a problém je předem vyřešen.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/Fotolia_33558309_Subscription_Monthly_XXL-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/Fotolia_33558309_Subscription_Monthly_XXL-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoČeká vás stěhování nebo se dostáváte pravidelně do situace, kdy potřebujete přepravit či přemístit více věcí či objemnější náklad a nemáte k tomu vhodný vozový park? Pokud to není situace, která by vás potkávala každý týden, pak koupě vlastního vozu či snad dokonce celého vozového parku není úplně ekonomické řešení....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku