S manželem jsme velmi dlouhou dobu přemýšleli nad tím, kdy se pustíme do realizace krbu, který je mým snem již od té doby, co jsme se nastěhovali do našeho nového domu. Do samotné realizace se nám příliš nechtělo zejména proto, že byla na domě nutná stavba komínu a jelikož ani jeden z nás nikdy takovouto realizaci nezažil, nedokázali jsme si živě představit, co všechno takováto stavba bude obnášet. Jelikož navíc oba velmi často pracujeme až dlouho do noci, nějak tak došlo k tomu, že jsme celou věc odložili na dobu neurčitou a až nyní jsme se do realizace pustili. Další zimu bez vytouženého krbu již zažít opravdu nechci.

Montáže komínů jsou v rukách odborníků

Samotné montáže komínů samozřejmě realizují firmy, které disponují těmi nejlepšími odborníky v oboru, kteří pracují výhradně s kvalitním kamnářským materiálem. Tudíž jsme neváhali a jednu takovou firmu oslovili i my s žádostí o stavbu komínu pro realizaci krbu v době. Dočkali jsme se kladné odpovědi, tudíž mohla stavba započít. K tomu všemu jsme navíc zjistili, že lze vytvořit i celkový otopný systém od jedné společnosti, který nám ušetří spoustu starostí a času. Proto jsme neváhali a nechali si zřídit celý otopný systém, který tak máme v záruce v celém svém rozsahu. Už se nemohu dočkat dne, kdy si sednu před moderní krb ve svém obývacím pokoji a nechám se unášet skvělou atmosférou za přítomnosti praskajícího dřeva.

Máme úžasný nerezový komín

Jelikož bydlíme v novostavbě, společnost nám doporučila, abychom si nechali zřídit zcela nerezový samonosný komín, který se nám odmění úžasně dlouhou životností. A jelikož jsme již od samého začátku velmi dobře věděli, jak by měl náš finální krb v domě vypadat a kde přesně ho chceme mít, velmi rychle se na samotné stavbě začalo pracovat. V tom spěchu a shonu všedních dní jsem si ani nestačila uvědomit, za jak krátkou dobu bylo vše hotové a dnes si již mohu spokojeně hovět u našeho nového domácího krbu, který je přesně podle mých nejtajnějších představ.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/krby-na-morave-1024x725.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/krby-na-morave-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníS manželem jsme velmi dlouhou dobu přemýšleli nad tím, kdy se pustíme do realizace krbu, který je mým snem již od té doby, co jsme se nastěhovali do našeho nového domu. Do samotné realizace se nám příliš nechtělo zejména proto, že byla na domě nutná stavba komínu a jelikož ani...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares