Auto, má-li být bezpečné, musí dobře brzdit. Aby tomu tak bylo, je třeba udržovat celý brzdný systém ve více než bezvadném technickém stavu. Je věcí každého řidiče, každého majitele vozu, aby tomu tak bylo. Pokud nepatříte mezi odborníky, kteří dokáží mít dobrý stav brzd neustále pod kontrolou, měli byste pravidelně navštěvovat pneuservis Praha Michle, kde na základě testu brzd a testu brzdových kotoučů zjistí, jaký je skutečný technický stav brzdného systému vašeho vozu.

Pravidelné čištění brzd by mělo být samozřejmostí

Pneuservis Praha 10 velmi dobře ví, že brzdy se častým používáním postupně zanášejí. Přispívá k tomu jednak běžná špína ze silnic, jednak prach z brzdového obložení. Znečištěním brzdy ztrácejí účinnost. Tak například v sousedním Německu je pravidelné čištění brzd součástí každoročního servisu.

Jedině čisté brzdy pracují na sto procent

I pneuservis Praha ví, že jedině čisté brzdy pracují na sto procent. A protože se blíží doba výměny pneumatik, protože možná budete chtít navštívit bazar pneu Praha a pořídit si nové použité pneumatiky, nebylo by od věci, zaměřit se kromě přezutí auta také na seřízení sbíhavosti kol (prostřednictvím laserové geometrie Praha), testy tlumičů, testy brzd a testy brzdových kotoučů.

Svěřte auto do péče zdatnému mechanikovi, nejlépe tomu z pneuservisu Praha Michle

Výměna zimních pneumatik za letní použité pneumatiky z pneu bazaru, stejně jako 3D geometrie, test brzd, test brzdových kotoučů a čištění brzd, je práce pro mechanika. Co se týká čištění brzd, musí je automechanik kompletně rozebrat – úplně stejně, jako kdyby je chtěl vyměnit. Každý kousek je třeba pečlivě vyčistit, teprve potom vrátit na své místo. To všechno vám v pneu servisu Praha 10 rádi na vašem vozidle provedou. Už teď se těší na vaši návštěvu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Test-brzd-vám-umožní-znát-skutečný-technický-stav-brzdného-systému-vašeho-vozu.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Test-brzd-vám-umožní-znát-skutečný-technický-stav-brzdného-systému-vašeho-vozu-150x150.jpginfo@press-media.czSporttest brzdAuto, má-li být bezpečné, musí dobře brzdit. Aby tomu tak bylo, je třeba udržovat celý brzdný systém ve více než bezvadném technickém stavu. Je věcí každého řidiče, každého majitele vozu, aby tomu tak bylo. Pokud nepatříte mezi odborníky, kteří dokáží mít dobrý stav brzd neustále pod kontrolou, měli byste...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku