Electric Lady měla na tento rok velké plány. Bohužel jí stále trvající opatření kvůli epidemii Covid-19 tyto plány trochu překazily. Velké koncerty v tuzemsku, Polsku, Německu i na Slovensku bohužel musely vzít za své. Žádný malý koncert tuto atmosféru nenahradí, nějaký malý koncert se však i tak podařilo Tereze uspořádat a podle všeho se zdá, že si ho opravdu užila.

Pozvání na vodu

V průběhu zimy přišla Electric Lady od spolku Golgota Island pozvánka na letní koncert na palubě lodí v Chorvatsku. Zpočátku nebylo vůbec jasné, jak je možné na lodi, uprostřed vodní hladiny, zapojit dostatečně velký agregát, který by dokázal zajistit Electric Lady dostatečné zázemí, ale i to se nakonec nějak vyřešilo. Díky tomu tak bylo možné na konci května uspořádat plavbu, která se proměnila v jednu velkou párty. Lodě se spojily do kruhu, vznikla improvizovaná stage na palubě katamaránu a hrálo se, zpívalo a tančilo až do pozdních nočních hodin. Někdy se dokonce někdo natolik zabral do zábavy, až přepadl z paluby do vody, ale to nikomu nebránilo pokračovat dál v zábavě.

Píseň tohoto léta

Ačkoliv do konečné podoby byla píseň dodělaná až po koncertu, letní pohodová nálada přispěla ke spontánnímu natočení videoklipu. Tak vznikl klip k siglu Summer on, který skvěle zachycuje pohodu na lodi, nadšení z procítěné hudby pod volným nebem a z toho, že je konečně možné pořádat koncerty naživo. Když se k tomu přidají ještě záběry na večerní koncert, moře i nedaleké městečko Pag, jde vskutku o parádní kousek. Summer on je trochu odlišný od předchozí tvorby Electric Lady, skvěle ale shrnuje letošní léto natolik, že by se snad mohl stát titulní písní tohoto léta. Svým tanečním rytmem Summer on přímo vybízí k tomu si léto užít, dokud ještě trvá, prostě vyrazit ven a jít se bavit. Už víte, jak si zbytek léta užijete vy?

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/11/electric-Lady-titulka-1024x768.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/11/electric-Lady-titulka-150x150.jpegPR-leadersKulturaElectric Lady měla na tento rok velké plány. Bohužel jí stále trvající opatření kvůli epidemii Covid-19 tyto plány trochu překazily. Velké koncerty v tuzemsku, Polsku, Německu i na Slovensku bohužel musely vzít za své. Žádný malý koncert tuto atmosféru nenahradí, nějaký malý koncert se však i tak podařilo Tereze uspořádat...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku