V tomto článku chceme krátce představit samotnou značku a chystané nové produkty pod značkou Hydrop CZ

Hydrofobní přípravky vytvořené prostřednictvím nanotechnologie umožňují poskytnout běžným povrchům přírodní vlastnosti, které by jinak nemohly získat. Tyto vlastnosti mají povrchy některých rostlin. Obecně využívaným příkladem jsou vlastnosti lotosového listu. Kapky vody, které  stékají po lotosovém listu, berou sebou veškeré znečišťující kontaminující částice, které se na list zachytily a listy jsou stále čisté. Povrch lotosového listu je hydrofobní, což minimalizuje jeho znečištění.

Funkční nanokosmetika pro oděvy a obuv

Eco friendly product

Hydrop je jedinečný nejen svou účinností. Vyznačuje se vysokou šetrností vůči životnímu prostředí. Když chráníte své́ oblečení a obuv před znečištěním, neohrožujete sebe, ostatní, neničíte přírodu ani ozonovou vrstvu. Složení neobsahuje nebezpečné́ těkavé́ látky ani fenolické́ pryskyřice. Hydrop je zcela: biologicky rozložitelný, bio inertní a netoxický, skládá́ se z 93 % z vody a 5 ze 6 jeho složek jsou jednoduché́ potravinářské́ přídatné́ látky, výrobek není pod tlakem, není výbušný ani nevyžaduje zvláštní likvidaci.

Technologii jsme vypozorovali v přírodě

Jejím základním principem – je lotosový efekt – je efekt mimořádně nízké́ schopnosti povrchu namočit se. Když se na něj dostane nějaká kapalina, nerozteče se ani se nevsákne, ale odteče ve tvaru kapky. Za vlastnosti Hydrop vděčí svému složení, ve kterém aktivně působí nanočástice. Nanočástice vytvářejí na povrchu neviditelnou a reliéfní strukturu, která nemění jeho vlastnosti, neucpává póry materiálu, ale odpuzuje vodu a špínu.

✨ HYDROP TEXTIL – vodoodpudivý sprej na oděvy  a obuv. Nastříkejte a nechte se překvapit výsledkem!!!⠀

✨ HYDROP FRESH – tekutá žehlička a deodorant na boty a oděvy s dezinfekčním účinkem. Jedno balení stačí na deset celých košil nebo na asi 💯 použití.⠀

✨ HYDROP CLEAN – pěnivý čisticí prostředek – nevyžaduje použití vody, odstraňuje i odolávající špínu, má antibakteriální a antistatické vlastnosti.

✨HYDROP PHANTOM – Dodává́ reflexní́ vlastnosti oblečení́, obuvi a dalším porézním materiálům.
Doporučeno pro chodce, cyklisty a domácí́ zvířata –  obsah lze nanášet přímo na srst.

Vyberte si z naší nabídky NANO produktů i vy. Aplikujte a chraňte.

+420 774 542 172

info@hydrop.cz

Instagram @hydrop_cz

Facebook @hydrop.cz

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/12/1200X800-seznam-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/12/1200X800-seznam-150x150.jpgPR-leadersZprávyV tomto článku chceme krátce představit samotnou značku a chystané nové produkty pod značkou Hydrop CZ.  Hydrofobní přípravky vytvořené prostřednictvím nanotechnologie umožňují poskytnout běžným povrchům přírodní vlastnosti, které by jinak nemohly získat. Tyto vlastnosti mají povrchy některých rostlin. Obecně využívaným příkladem jsou vlastnosti lotosového listu. Kapky vody, které  stékají...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares