Mezi námi se najde hromada lidí, kteří vlastní internetový obchod čili e-shop. E-shopy se stávají poměrně oblíbeným způsobem, jak začít podnikat, jak se dostat do světa byznysu. Přece jenom jsou e-shopy méně nákladné než kamenné prodejny, prakticky celou jejich obsluhu zvládá majitel sám, pokud se jedná o e-shop v začátcích. Nemusí se najímat personál, jen se přidávají produkty, které se propagují různými formami reklamy. Právě reklama je v případě e-shopů klíčová. 

Jelikož jsou e-shopy opravdu velmi oblíbené, roste jejich počet prakticky neustále. To znamená, že majitelé e-shopů musí dnes a denně svádět boje s konkurencí, pokud se chtějí octnout v ziscích. Je samozřejmě celá řada způsobů, jak zviditelnit jejich e-shop, pravdou ale je, že hlavním esem v rukávu můžou být push notifikace, které jsou opravdu mocným marketingovým nástrojem pro internetové obchody. 

Využijte závislosti na mobilních telefonech

To, že jsou lidé závislí na mobilních telefonech, to je naprosto známá věc. Lidé jsou dnes a denně na sociálních sítích, hrají hry či stahují si nejrůznější mobilní aplikace, z čehož jakožto majitel e-shopu můžete vytěžit. 

Pokud vlastníte e-shop, vaším dalším krokem by mělo být založení mobilní aplikace, z níž budete zasílat právě notifikace svým zákazníkům. Jedná se o krátká upozornění či oznámení, která pojednávají třeba o slevových akcích, o nechaném zboží v košíku nebo o dopravě zdarma. 

Buďte ke svým zákazníkům blíž

Push notifikace jsou opravdu skvělým marketingovým nástrojem, který každému e-shopu může přinést vytoužené a vysněné ovoce. Jejich hlavními výhodami je především to, že povzbudí neaktivní uživatele, zvýší také interakci aktivních uživatelů, což povede ke zvýšení zisků a obratu z mobilních zařízení. Také dovedou posílit podvědomí o značce a také zvyšují důvěryhodnost obchodníka, tedy celého e-shopu. 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svet-dnes-1024x649.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svet-dnes-150x150.jpginfo@press-media.czPoradnaMezi námi se najde hromada lidí, kteří vlastní internetový obchod čili e-shop. E-shopy se stávají poměrně oblíbeným způsobem, jak začít podnikat, jak se dostat do světa byznysu. Přece jenom jsou e-shopy méně nákladné než kamenné prodejny, prakticky celou jejich obsluhu zvládá majitel sám, pokud se jedná o e-shop v...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares