Jestli jste měli možnost žít v části obce nebo města, kde nefungoval, respektive nebyl obecní rozhlas, určitě víte, jak nepraktické to je. Dnes je ale rozhlas nejen přenašečem informací, ale také upozorňuje na nebezpečí a svolává hasičský záchranný sbor.

Co umí bezdrátový obecní rozhlas

Tento bezdrátový obecní rozhlas a zároveň systém varování obyvatel je novou generací, a umožňuje zároveň integrovat spoustu komunikačních prostředků a akustických prvků. Jeho zkratka je AMO a plný význam je alarm měst a obcí. Díky tomuto systému lze spojit možnost bezdrátového rozhlasu pro obce s různými systémy varování a vyrozumění (JSVV).

Další výrobky od LEDEOS

Důmyslný AMO systém vyrábí společnost LEDEOS, která je rodinnou firmou a své dovednosti a znalosti si předává z generace na generaci. Vyrábí úsporné LED veřejné osvětlení i alternativní veřejné osvětlení napájené alternativní solární energií. Zde je TIP: Jak získat dotace na veřejné osvětlení. Dalšími produkty jsou varovný informační systém či Universal solar power station, což je stanice, která umožňuje uživatelům exkluzivní komfort. Nepotřebuje žádné napojení do sítě 230V, všechny funkce fungují díky solární energii získávané pomocí solárního panelu v horní části venkovního mobiliáre. Městský mobiliár mimo jiné podporuje turistický ruch a je vhodný pro zařazení do systému IZS díky integraci hlásiče varovného systému.

Sídlo společnosti LEDEOS najdete na internetových stránkách www.ledeos.cz a osobně na Horní Bečvě. Mnoho obcí v jejím okolí již využilo jejich služeb a používá kvalitní solární osvětlení nebo veřejné osvětlení. Úspěch ale slaví po celé naší zemi a poptávky se hrnou i ze Slovenska.

Zajistěte vaší obci nebo městu kvalitní bezdrátový obecní rozhlas. Budete nadmíru spokojeni.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/10/istockphoto-1130065303-170667a.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/10/istockphoto-1130065303-170667a-150x150.jpginfo@press-media.czKulturaJestli jste měli možnost žít v části obce nebo města, kde nefungoval, respektive nebyl obecní rozhlas, určitě víte, jak nepraktické to je. Dnes je ale rozhlas nejen přenašečem informací, ale také upozorňuje na nebezpečí a svolává hasičský záchranný sbor. Co umí bezdrátový obecní rozhlas Tento bezdrátový obecní rozhlas a zároveň systém varování...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares