Mnozí ho znají pod domenem – Bible – Slovo, které mění lidské životy. Jmenuje se Petr Dunka, je mu 30 let a jeho rodným městem je Sokolov.

Bůh změnil můj život – zažil jsem opravdový Boží dotek. Dříve jsem byl člověk – který nebyl moc slušný a ukázněný. Kouřil jsem marihuanu, cigarety, miloval alkohol, bitky a pouliční život. Stále jsem měl problémy s policií, policie mě mnohokrát odvezla domů ze školy rodičům. Nechtěl jsem se změnit, nezměnila mě přítelkyně, ani děti, dokonce ani policie.

Ale pak, když to zkrátím, jsem slyšel Boží slovo a to mě silně zasáhlo v mém srdci, byl jsem usvědčen a tehdy šla všechna ta pýcha, ego a všechny ty frajeřinky dolů a cítil jsem se jako nahý. Uvěřil jsem a dal jsem svůj život Pánu Ježíši Kristu a Bůh postupně začal měnit můj život. Osvobodil mě od cigaret, marihuany, alkoholu a všech těch věcí a byl jsem nadpřirozeně přitahován Bohem do služby, říká Petr.

Dnes je tento mladý muž věřící cca 8 let

A prostřednictvím jeho služby – bylo mnoho lidí uzdraveno z rakoviny, hluchoty, ze srdečních problémů. Lidé, kteří měli problémy postavit se na své nohy a chodit Bůh zázračně uzdravoval pomocí rukou a modliteb. Mnoho lidí, kteří měli jít na operaci Bůh uzdravil a žádná operace se nekonala, protože výsledky z kontrol u lékařů se změnily.

Jak se to stalo ?

Kdybych o tom měl tak trochu mluvit, říká Petr – tak například to uzdravení hluchoty se stalo během telefonického rozhovoru. Volala mi jedna maminka , která se doslechla o uzdraveních, které Bůh dělá prostřednictvím mé služby. A tak mi napsala jestli si můžeme zavolat – v hovoru jsem zjistil že její dcera je hluchá od narození, začali jsme se modlit a její dcera byla hodinu po telefonátu uzdravená na obě uši – což byl veliký zázrak v jejich domě, okamžitě mi volaly na zpět a byly to slzy a zároveň radost nás všech.
Do dnes jsme v kontaktu a říkají, že Bůh nejen, že změnil život jejich dcery ale i ten jejich, uvěřila díky tomu celá rodina a dali se pokřtít.

Byl jsem několikrát sloužit lidem, kteří mi dávali za uzdravení peníze, ale Bůh říká zadarmo jste dostali, zadarmo dejte.

I dnes Petr říká, že Bůh stále dělá veliké věci v jeho životě to samé dokáže s každým, kdo je víře otevřený.
Dnes pořádá Bohoslužby, chodí do měst a ulic a modlí se za lidi. Říká že jeho povoláním je přivádět lidi do Božího království .

Jeho kázání jsou občas tvrdá a velmi kontroverzní, ale posluchačům přináší užitek. I já sám musím říct, že jeho kázání je opravdu jiné než kázání které jsem dosud slyšel. Mnoho lidí se vzdalo alkoholu, cigaret a způsobu života, který se Bohu nelíbí. Za to všechno sláva a chvála našemu Pánu Ježíši Kristu .

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/07/FB_IMG_1657606292669-714x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/07/FB_IMG_1657606292669-150x150.jpgPR-leadersKulturaMnozí ho znají pod domenem - Bible - Slovo, které mění lidské životy. Jmenuje se Petr Dunka, je mu 30 let a jeho rodným městem je Sokolov. Bůh změnil můj život - zažil jsem opravdový Boží dotek. Dříve jsem byl člověk - který nebyl moc slušný a ukázněný. Kouřil jsem...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku