Máte auto a čeká vás nutnost sjednat pojištění odpovědnosti z provozu vozidla? Tedy lidově nazývané povinné ručení? Pokud ano, je určitě dobré hledět na to, abyste zbytečně nesjednávali pojistku drahou. Pokud chcete mít tu nejlevnější, poradíme vám, jak na to.

Vybírejte online

Není třeba kamkoliv chodit, jelikož právě nejlevnější povinné ručení seženete výhradně jenom online. A to tak, že využijete některý z porovnávačů. Právě zde už si můžete přesně nadefinovat, jak má vaše pojištění vypadat. A to jak s ohledem na rozsah pojistného krytí, tak třeba i s ohledem na to, jak vysoké budou limity, nebo s ohledem na to, zda chcete nějaké připojištění – tedy něco navíc. Vše je jenom na vás samotných. Logicky platí, že čím je pojistka jednodušší, tím za ni méně zaplatíte.

Přečtěte si také: Co nám může nabídnout povinné ručení porovnání?

Porovnejte jednotlivé nabídky

Jakmile máte sestaveno, jaké povinné ručení chcete, už si můžete porovnat jednotlivé nabídky pojišťoven. V tu chvíli uvidíte, že ceny, za které jsou nabízeny, se mohou celkem výrazným způsobem lišit. V tu chvíli by mělo přijít na řadu srovnání povinného ručení. A to takové, kdy si jednoduše seřadíte dané ceny od těch nejnižších. Díky tomu ihned uvidíte, jaká pojišťovna je nejvýhodnější a kolik korun bude vámi přesně navolená pojistka také stát.

Přečtěte si také: Co riskují řidiči, kteří nemají sjednané povinné ručení?

Online si povinné ručení také sjednáte

Máte jasno v tom, jakou pojistku chcete? Pokud ano, přichází na řadu poslední fáze. Sjednání. Opět není třeba kamkoliv chodit, jelikož i tento krok zvládnete online. A to jednoduše, z pohodlí vašeho domova. Stačí vyplnit několik nezbytných informací o vás, stejně jako o pojišťovaném vozidle. Jakmile máte, už stačí jenom odsouhlasit návrh smlouvy. Tím je povinné ručení téměř sjednáno. Posledním krokem už je jenom zaplacení dané pojistky a to, že si vytisknete zelenou kartu. V tu chvíli už můžete vyrazit na cesty, a to s jistotou, že vaše ochrana je nejlevnější na trhu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/povinné-ručení-nehoda.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/povinné-ručení-nehoda-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoZprávyMáte auto a čeká vás nutnost sjednat pojištění odpovědnosti z provozu vozidla? Tedy lidově nazývané povinné ručení? Pokud ano, je určitě dobré hledět na to, abyste zbytečně nesjednávali pojistku drahou. Pokud chcete mít tu nejlevnější, poradíme vám, jak na to. Vybírejte online Není třeba kamkoliv chodit, jelikož právě nejlevnější povinné ručení...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku