Letošní ročník German Design Awards, jenž patří k jedné z nejznámějších design soutěží na světě, zná své vítěze. Muteo od Sapeli, přelomová novinka v oblasti interiérových dveří jejímž autorem je známý český designér Petr Novague, si ze sousedního Německa přiváží další prestižní ocenění. Od odborné poroty tyto dveře získaly cenu Special Mention v kategorii Excellent Product Design – Building and Elements. V letošním roce se tak pro Muteo jedná o zisk již šesté ceny z nejprestižnějších designérských soutěží po celém světě.
German Design Awards patří k jedné z nejznámějších design soutěží na světě, jenž se těší i vynikající pověsti mimo okruh odborníků.  Poslední ročníky zaznamenaly více než 5 000 přihlášených, ze kterých následně odborná porota vybírá vítěze ve třech kategoriích: Prvotřídní produktový design (Excellent Product Design), Prvotřídní komunikační design (Excellent Communications Design) a Prvotřídní architektura (Excellent Architecture). 

Oficiální předání cen German Design Awards 2020 2019 se uskuteční 7. 2. 2020 v rámci veletrhu Ambiente 2020.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Muteo_German_design_AwardI-1024x384.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Muteo_German_design_AwardI-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníLetošní ročník German Design Awards, jenž patří k jedné z nejznámějších design soutěží na světě, zná své vítěze. Muteo od Sapeli, přelomová novinka v oblasti interiérových dveří jejímž autorem je známý český designér Petr Novague, si ze sousedního Německa přiváží další prestižní ocenění. Od odborné poroty tyto dveře získaly cenu...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku