Při zakládání firmy s.r.o. se už i tak musíte potýkat s mnoha nepříjemnostmi, tak proč si přidělávat další starosti? Mnoho společností nabízí služby, které vám v začátcích vaší firmy pomohou se postavit na vlastní nohy a rovnou se pustit do práce. Ať už se jedná o samotné zakládání firmy, hledání místa, kde by mohla vaše firma sídlit nebo finanční pomoc do začátku. Jednou z možností, jak celý proces založení firmy a hledání jejího sídla zjednodušit, je mít firmu na virtuální adrese. Co to vlastně obnáší?

Virtuální sídlo firmy

Každá firma musí povinně mít své sídlo na nějaké fyzické adrese. K tomu je potřeba písemný souhlas vlastníka nemovitosti. Ne všichni majitelé firem však mají vlastní nebo pronajatou nemovitost, na kterou by sídlo své firmy mohli nahlásit. Právě pro tyto případy se hodí využít zapsání virtuální adresy sídla firmy. Mít virtuální sídlo firmy je v souladu s českou legislativou a společnosti, které se na zapisování sídel firem na virtuální adrese specializují, vám pomohou zajistit stabilní místo sídla firmy v Praze bez rizika výpovědi smlouvy. Díky tomu tak v budoucnu nikdy nebudete muset sídlo své firmy přemisťovat. Budete tak moci mít svou firmu stabilně hlášenou na prestižní adrese v Praze, což vaší firmě dodá na důvěryhodnosti.

Stálá možnost kontaktu

O dodávku pošty se bát nemusíte. Budete mít vlastní poštovní schránku označenou názvem vaší firmy, nenastane tak problém vaši firmu kdykoliv kontaktovat. Přijatou poštu spravuje speciálně vyškolený personál. O každé zásilce budete informování pomocí sms zprávy nebo emailu se skenem obálky. Pošta poté bude poslána na vámi uvedenou adresu nebo založena a připravena k převzetí. Pokud do sídla vaší firmy přijde kontrola z úřadu, bude řádně informována o tom, že na dané virtuální adrese má vaše firma registrační sídlo, přesně v souladu s platnou legislativou. Díky tomu váš žádná kontrola nenavštíví bez ohlášení.

Jak vidíte, mít firmu hlášenou na virtuální adrese není nic složitého. Pokud tedy hledáte, kam své sídlo firmy umístit a o žádné vhodné nemovitosti v okolí nemáte ani tušení, vyzkoušejte tuto možnost. Specializovaní pracovníci vám pomohou vše zařídit, zapsat změnu sídla v obchodním rejstříku a ještě mnohem více.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/writing-1149962_1920-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/writing-1149962_1920-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaFinancePři zakládání firmy s.r.o. se už i tak musíte potýkat s mnoha nepříjemnostmi, tak proč si přidělávat další starosti? Mnoho společností nabízí služby, které vám v začátcích vaší firmy pomohou se postavit na vlastní nohy a rovnou se pustit do práce. Ať už se jedná o samotné zakládání firmy, hledání místa,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku