Od roku 1977 vyrábíme v naší severomoravské firmě Belterra designový nábytek. Propadli jsme mimo jiné kouzlu italského designu, což se odráží i v naší výrobě. Specializujeme se především na jídelní a konferenční stoly z dýhy a masivu. Nabízíme také designové dřevěné židle a dřevěné stoly. Na tento sortiment postupně navázala zakázková výroba dalšího nábytku. Necháváme se inspirovat nejenom novými trendy, ale sledujeme i moderní, inovativní materiály a velice rádi spolupracujeme se špičkovými architekty. Kvalitním, vkusným a nadčasovým nábytkem vybavíme vaši jídelnu, ložnici, obývací místnost a pracovnu.

Nábytek vyrobený na míru bude perfektně odpovídat vašim potřebám a vašemu stylu, ať už jde o komody, vestavěné skříně nebo víceúčelové skříňky do jídelny, pracovny, ložnice nebo obývacího pokoje. Zakládáme si na precizní ruční práci a výběru toho nejlepšího materiálu. Kromě dřevěného nábytku najdete v naší nabídce i zdravotně nezávadné žulové desky a žulové dřezy, které se hodí do každé kuchyně. Tento materiál nejenom perfektně odolává škrábancům a nejrůznějším čisticím prostředkům, ale i po estetické stránce pozvedne úroveň vaší kuchyňské linky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Belterra-nábytek-1024x475.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Belterra-nábytek-150x150.pngPR-leadersBydleníOd roku 1977 vyrábíme v naší severomoravské firmě Belterra designový nábytek. Propadli jsme mimo jiné kouzlu italského designu, což se odráží i v naší výrobě. Specializujeme se především na jídelní a konferenční stoly z dýhy a masivu. Nabízíme také designové dřevěné židle a dřevěné stoly. Na tento sortiment postupně navázala zakázková výroba...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku