Jsme moderní společnost, která dodává a servisuje nákladní pneu. Dlouhodobě spolupracujeme s řadou známých, autorizovaných výrobců, ale stejně tak nabízíme i výrobky ostatních značek. Nákladní pneumatiky, pokud je máme v našem pražském skladě, dodáme do druhého pracovního dne. Kdo vyloženě nespěchá, ten si na zboží počká 5 až 10 dní. Rozhodně na tom ale neprodělá, protože na výběr bude mít nákladní pneumatiky různých výrobců, a to za velice zajímavé ceny.

Náš mobilní nákladní pneuservis se postará o to, abyste měli rychle přezutou pneumatiku nebo abyste se co nejdříve zbavili nepříjemného defektu. Přijedeme za vámi, abyste ušetřili čas a peníze, a to za cenu, kterou byste zaplatili v běžném autoservisu. Po výměně poškozené pneumatiky opravíme. Ty staré, ale ještě použitelné, prořežeme a případně uskladníme, abyste je v budoucnu mohli použít. Sjeté pneumatiky, které už dosloužily, odvezeme a postaráme se o jejich ekologickou likvidaci. Naší snahou je mimo jiné snížit každému zákazníkovi spotřebu, a naopak maximalizovat životnost pneumatik, což v důsledku vede k celkovému snížení provozních nákladů.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/truck-2920533_1920-1024x689.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/truck-2920533_1920-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoJsme moderní společnost, která dodává a servisuje nákladní pneu. Dlouhodobě spolupracujeme s řadou známých, autorizovaných výrobců, ale stejně tak nabízíme i výrobky ostatních značek. Nákladní pneumatiky, pokud je máme v našem pražském skladě, dodáme do druhého pracovního dne. Kdo vyloženě nespěchá, ten si na zboží počká 5 až 10 dní. Rozhodně...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku