Ať už trávíte poslední dny doma nebo na pracovišti, můžete si s generátorem ozonu pojistit svoje zdraví. Tato dezinfekce pročistí vzduch v místnosti, což oceníte jistě nejen v době koronavirové krize. Generátory ozonu jsou praktické, snadno přenosné a rychle vzduch v místnosti vyčistí od možného výskytu nežádoucích patogenů i nechtěného zápachu.

Spolehlivá dezinfekce

Ozon, je tříatomová molekula kyslíku, která má vynikající oxidační a dezinfekční účinky. Dokáže bez dalších chemických látek odstraňovat chemické sloučeniny a ničit patogenní organismy – viry, bakterie, alergeny, ale i spory různých plísní. Za pomoci oxidace neutralizuje také nejrůznější pachy, snadno vás tak zbaví například pachu po cigaretovém kouři nebo tabáku. Jedná se o suchou dezinfekci, kterou využijete v domácnosti i v průmyslu – skvěle se hodí do automobilů, vlaků, autobusů nebo jakýchkoliv místností. Na co byste si však měli dát pozor, je zvýšený výskyt plynného ozonu v uzavřených prostorách. Ve vysokých koncentracích může působit dráždivě a zejména citlivějším jedincům může být nepříjemný a způsobovat jim například mírnou bolest hlavy. Proto se doporučuje dezinfikovat místnosti či vozidla v době, kdy v nich není nikdo přítomný.

Do malých i velkých prostor

Generátory ozonu se vyrábí v několika různých verzích lišících se velikostí i výkonem. Do menších a středních prostor se vám bude hodit generátor ozonu FLOW, který za minutu dokáže pročistit až 2,8 m3 vzduchu. Příjemným dodatkem je pak zabudovaný časovač, který lze nastavit od 1 do 120 minut. Budete tak mít možnost zapnout dezinfekci prostor i na dálku ve správný čas, kdy nebudou v prostoru přítomny žádné osoby. Stejně jako u jiných lékařských přístrojů, i generátory ozonu patří svým způsobem mezi zdravotnický materiál. Je proto vhodné si před jeho pořízením zkontrolovat, že jde opravdu o kvalitního výrobce s certifikovanými výrobky. A pokud narazíte na nějakou větší firmu, neměl by problém v jejich nabídce nalézt zboží skladem s možností dovozu, abyste tak měli možnost začít s dezinfekcí třeba už dnes.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/covid-19-1024x684.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/covid-19-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaZprávyAť už trávíte poslední dny doma nebo na pracovišti, můžete si s generátorem ozonu pojistit svoje zdraví. Tato dezinfekce pročistí vzduch v místnosti, což oceníte jistě nejen v době koronavirové krize. Generátory ozonu jsou praktické, snadno přenosné a rychle vzduch v místnosti vyčistí od možného výskytu nežádoucích patogenů i nechtěného zápachu. Spolehlivá dezinfekce Ozon, je...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku