Investice do nemovitostí přináší jistotu a především stálou hodnotu. Proto jsou nemovitostní dluhopisy nejoblíbenějším nástrojem investování. Lidé chtějí své finance zhodnocovat úspěšně a zároveň bezpečně.

O tom ví své i ředitel DRFG Finance Břetislav Hrabě. Proto také investiční skupina Davida Rusňáka uvedla na trh transparentní fond s převážně komerčními nemovitostmi. Dle diskuze s Břetislavem Hrabětem je v komerčních nemovitostech zajímavý potencionál výnosu.

Projekt ELITA DRFG Finance zajistil obrovský posun kupředu

DRFG Davida Rusňáka vytvořilo nový projekt s názvem ELITA DRFG Finance, který měl za cíl lépe provázat spolupráci a vzdělávat obchodníky tak, aby byli úspěšnější. Recenze tohoto projektu ukazují, že to byl výborný nápad.

Projekt ELITA tvoří 20 nominovaných obchodníků, kteří jsou vybráni dle výsledků za poslední tři měsíce. Ti se pravidelně schází a podstupují různá školení a tréninky. Mohou si také sdělovat nové zkušenosti a informace z terénu. Od DRFG mají maximální podporu. Díky tomuto přístupu se změnila morálka celé finanční skupiny.

Zaměstnanci přestali soutěžit, nýbrž začali spolupracovat a neustále se posouvají dopředu. Dle recenzí od klientů jsou obchodníci z DRFG Finance velice profesionální.

Počet lidí v DRFG Davida Rusňáka v minulém roce klesl ze 120 na 47, avšak tento menší tým je výrazně produktivnější a úspěšnější.

DRFG však chce stavy lidí opět doplnit minimálně na 100 členů. Za tím účelem bylo vytvořeno headhuntingové oddělení, které se bude starat o nábor nových zaměstnanců, ale také o vzdělávání těch stávajících.

Kolektivní investování a situace na trhu

Od hypoteční krize roku 2008 je situace na trhu stabilní. Česká ekonomika je na vzestupu a lidé bohatnou. Díky tomu, že mají dostatečné finanční prostředky, se začínají zajímat o jejich využití a také o svoji finanční gramotnost. Mnoho z nich si uvědomuje, že banka jim finance nezhodnotí, proto pronikají do kolektivního investování. Pro něj je teď ta nejlepší doba.

Lidé v DRFG investují ročně o 10 – 100 % více, než tomu bylo v minulých letech. Navíc se zvýšil podíl zahraniční klientely.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/01-david-rusnak-drfg-1024x643.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/01-david-rusnak-drfg-150x150.jpginfo@press-media.czEkonomikaInvestice do nemovitostí přináší jistotu a především stálou hodnotu. Proto jsou nemovitostní dluhopisy nejoblíbenějším nástrojem investování. Lidé chtějí své finance zhodnocovat úspěšně a zároveň bezpečně. O tom ví své i ředitel DRFG Finance Břetislav Hrabě. Proto také investiční skupina Davida Rusňáka uvedla na trh transparentní fond s převážně komerčními nemovitostmi....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku