Firmu Extéria netřeba představovat. Jedná se o přední společnost v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, která v současné době osídluje nejen Českou republiku, ale také Slovensko. Chlubí se celkově pětadvaceti franšízovými pobočkami. Jelikož se firmě velmi daří, bylo jenom otázkou času, než vytasí z rukávu nějakou novinku. Tou novinkou je nový brand Extéria Market, který v nedávné době přišel na trh.

Extéria Market je, dalo by se říct, nový franšízový koncept firmy Extéria. Firma díky novému brandu rozšíří své služby pro klienty. Už nebude poskytovat podnikatelům či drobným živnostníkům jen komplexní zajištění oblasti BOZP a PO, ale také bude prodávat zařízení související s bezpečností práce a požární ochranou. Konkrétně své služby rozvinula o prodej bezpečnostního značení a tabulek, dále také o prodej hasících přístrojů či lékárniček, které také souvisí se zaměřením společnosti.

Díky novému prodeji artiklů souvisejících s bezpečností a požární ochranou firma rozšíří své spektrum zákazníků. Klienty najednou nebudou jenom podnikatelské subjekty, které mají ze zákona stanoveno dodržovat BOZP a PO, ale také se ke škále klientů připojí noví zákazníci, kterými budou státní správy, neziskové organizace nebo veřejné instituce.

Když si nevíte s bezpečností rady, je zde Extéria Market

Extéra Market poskytuje komplexní služby a odborný přístup související s vyřešením zákonných povinností. Každému zákazníkovi zde bude navrženo, jak může svou konkrétní situaci řešit za minimální náklady. Klienti jistě ocení, že dostanou několik užitečných rad, které se pojí s výběrem a umístěním dopravního značení, také se mohou poradit, jaká lékárnička je vhodná či do jakých artiků souvisejících s bezpečností je třeba investovat.

Kde Extéria Market najdu?

Nový brand franšízového konceptu Extéria naleznete zejména v Ostravě, kde byla otevřena naprosto první pobočka Extéria Market. V současné době jsou otevřeny pobočky i ve Zlíně, v Táboře nebo v Karviné, další pobočky však na sebe nenechají dlouho čekat.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/exteria-market.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/exteria-market-150x150.pnginfo@press-media.czEkonomikaFirmu Extéria netřeba představovat. Jedná se o přední společnost v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, která v současné době osídluje nejen Českou republiku, ale také Slovensko. Chlubí se celkově pětadvaceti franšízovými pobočkami. Jelikož se firmě velmi daří, bylo jenom otázkou času, než vytasí z rukávu nějakou novinku. Tou...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku