Pejsky milujeme a považujeme je za členy naší malé rodiny. (Nebo, malé, když máte šest čtyřnohých přátel, těžko můžete mluvit o malé rodině). A jako každé pejskaře, i nás k narozeninám a na Vánoce nejvíce potěší, když nám přátelé dají dárek, který se k našemu koníčku, a zároveň i už tak trochu životnímu stylu, nějak vztahuje a se kterým se můžeme pochlubit i dalším našim pejskařským přátelům nebo na cvičišti.

Je libo tričko nebo hrneček?

A protože přesně známe ten pocit, když dostanete místo obyčejného trička nějaké pěkně tematické (a umíme ocenit hrnečky na ranní čaj v podobném stylu), rozhodli jsme, že toto všechno zkusíme zprostředkovat i dalším. Když jsme se ale po produktech, které jsou klasicky k sehnání rozhlédli, zklamala nás okoukaná grafika i neosobní obrázky. My sami bychom ocenili něco originálního, vlastního. A protože věříme, že nejsme sami, nápad, jak skloubit zájem o naše čtyřnohé přátele, tematické dárky a neokoukané vzory dohromady, byl už součástí chvilky. A tak přišel na svět náš e-shop Doglover. E-shop s dárkovými předměty pro milovníky psů všeho věku. Věříme, že si u nás přijdou na své rodiče, vybírající dárek pro děti, partneři, hledající něco vhodného pro svého milovaného i kamarádi, kteří zkrátka chtějí tomu druhému udělat radost

Nejsme žádná velkovýrobna, ale malá rodinná firma milovníků psů, která si všechny vzory navrhuje a výsledné produkty vyrábí sama, vlastníma rukama. Chceme poskytnout možnost najít pod stromečkem zabalený tematický dárek každému pejskaři. Stejnému, jako jsme my sami.

V naší nabídce zatím najdete trička, mikina a hrnečky, ale do budoucna plánujeme rozšíření sortimentu i o cedule či kšiltovky. A že bude z čeho vybírat!

Trička nabízíme pánská i dámská, všechny samozřejmě s vlastnoručně navrženými potisky. Hrníčky máme keramické a smaltované, ty se ideálně hodí třeba s sebou na cvičiště.

Naše produkty pro Vás zkrátka navrhujeme a vyrábíme s láskou. Všema čtyřma tlapkama.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/doglover-titulka-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/doglover-titulka-150x150.jpgPR-leadersTipyPejsky milujeme a považujeme je za členy naší malé rodiny. (Nebo, malé, když máte šest čtyřnohých přátel, těžko můžete mluvit o malé rodině). A jako každé pejskaře, i nás k narozeninám a na Vánoce nejvíce potěší, když nám přátelé dají dárek, který se k našemu koníčku, a zároveň i už tak...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares