Toužíte po exotické dovolené a možná si říkáte, proč nestrávit Vánoce u moře, třeba právě v Karibiku? Máme pro vás několik tipů a doporučení, jak správně vybrat a co vše vám může tato část světa nabídnout.

Vánoce v klidu a teple

Pokud nepatříte mezi ty, kteří by odhodlaně čekali na dovolenou dalšího půl roku, a chcete vyrazit co nejdříve, abyste se vyhnuli shonu spojenému tradičně s koncem roku, pak doporučujeme vybírat v síti německých cestovních kanceláří. Můžete tak značně ušetřit a získat špičkový servis. Obáváte-li se jazykové bariéry, pak není nic snazšího než se obrátit na českého zprostředkovatele těchto zájezdů. Exotická dovolená nemusí být nijak extrémně nákladná, chce to jen správný mix služeb a letenky za dobré ceny. U nás se zejména na Asii, Afriku a tolik žádaný Karibik zaměřuje cestovní kancelář Rudolf Reisen, která nabízí širokou nabídku zájezdů a služeb. Svěřte svá přání některým z odborníků a pak se jen těšte na Vánoce v klidu a teple.

Dominikánská republika

O tom, že je Dominikánská republika doslova rájem na zemi, vás přesvědčí jen několik málo fotografií a údajů v jakémkoliv dobrém cestovním  průvodci. Turisty z celého světa láká zejména na pohádkově krásné a nekonečně dlouhé písčité pláže. Tato nádherná ostrovní země má dvě polohy, a tak nadchne romantické duše toužící po dlouhých procházkách při západu slunce stejně jako ty, kteří prahnou po vzrušení a adrenalinu při některém z vodních sportů nebo výpravách do neuvěřitelně rozmanité přírody. Ještě více klidu uprostřed ráje vám poskytnou Maledivy, velmi oblíbená destinace posledních let.

Jak je to s vízy a dalšími náležitostmi?

Pokud nechcete čekat do léta na dovolenou v čase velkých prázdnin a skutečně si chcete nadělit sluníčko a teplo pod stromeček, nemusíte se bát zdlouhavého procesu vyřízení víz a dalších náležitostí. Dominikánská republika není zemí, kam by našinec potřeboval vízum. Tedy pokud nepřekročí doba jeho pobytu v zemi 90 dnů, což už většiny běžných zájezdů nehrozí. Možná vás láká cestování po své ose, ani to není problém, německé CK poskytují širokou nabídku služeb i pro tuto variantu cestování. Stačí se obrátit na zprostředkovatele a domluvit se na té části cesty, kterou byste rádi měli předem pod kontrolou, a pak už zbývá jen sbalit kufry a pas.

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dominikánská-republika-titulka-1024x576.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dominikánská-republika-titulka-150x150.jpgPR-leadersCestováníToužíte po exotické dovolené a možná si říkáte, proč nestrávit Vánoce u moře, třeba právě v Karibiku? Máme pro vás několik tipů a doporučení, jak správně vybrat a co vše vám může tato část světa nabídnout. Vánoce v klidu a teple Pokud nepatříte mezi ty, kteří by odhodlaně čekali na dovolenou...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares