Řidičský průkaz skupiny B chce od prvního dne své plnoletosti snad každý mladý člověk. Vlastnit řidičák je spolu faktem, že o sobě již mohou sami plně rozhodovat, dalším krokem k vytoužené svobodě.  I proto bývá autoškola jedním z nejoblíbenějších dárků k osmnáctým narozeninám, ale často také k Vánocům, které se aktuálně velmi rychle blíží. Přinášíme Vám tak další ze zaručených tipů na vánoční dárek.

Nebojte se jízd v zimě!

Tip na dárek se vám to zdá být skvělý, ale obáváte se toho, že by měly výukové jízdy probíhat za špatného počasí? Není třeba se bát. Kdy jindy si vyzkoušet jízdu autem za zhoršených podmínek, než pod dohledem zkušeného instruktora? Špatnému počasí se později, i už jako zkušení řidiči, nevyhnete. Je dobré být připraveni, což budete, pokud absolvujte autoškolu právě v zimním období. Hned další zimu se tak budete na silnicích cítit mnohem jistěji. Dobrý řidič potřebuje na vyježdění dostatek času, ale také zkušeností. Jízdou ve sněhu či dešti získáte zkušenosti velmi cenné, které později mnohokrát zúročíte.

Co takhle rychlokurz?

Zimní rychlokurz v autoškole je ideálním startem vaší řidičské budoucnosti. Rychlokurz totiž umožní zvládnout potřebný počet jízd v mnohem kratším čase, a tak je vhodný i pro časově vytížené zájemce. Nástupní místa jsou často na strategických místech, tzn. dobře dopravně dostupná. Například autoškola Praha má pro první jízdu vybranou stanici metra Opatov. To je vždy dobré zjistit předem, abyste nestrávili cestováním na místo určení dlouhé hodiny. Ověřte si také, zda autoškola nenabízí nějaké výhodné akce, jako například možnost platby ve splátkách, kdy po zaplacení zálohy můžete začít s jízdami. Čas Vánoc bývá finančně dosti náročný, zaplatit celý kurz v několika splátkách tak může být významná pomoc. Některé autoškoly jsou ještě o krok dále a nabízejí speciální dárkový voucher, aby výsledný efekt z takto hodnotného dárku byl doslova dokonalý.

 

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/autoškola-v-zimě-titulka-1024x688.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/autoškola-v-zimě-titulka-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoTipyVzděláníŘidičský průkaz skupiny B chce od prvního dne své plnoletosti snad každý mladý člověk. Vlastnit řidičák je spolu faktem, že o sobě již mohou sami plně rozhodovat, dalším krokem k vytoužené svobodě.  I proto bývá autoškola jedním z nejoblíbenějších dárků k osmnáctým narozeninám, ale často také k Vánocům, které...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares