Slovensko sice není velká země, ale najdeme tu tolik skvělých tipů na strávení dovolené, jako málo kde. Vyplatí se proto pouvažovat o strávení letní dovolené na Slovensku. Pokud tento rok vyměníte moře za hory, což tak například dovolená na Slovensku v Malé Fatře. Najdete zde jedny z nejkrásnějších turistických tras na Slovensku. Turistická trasa Jánošíkovy diery vede skalními soutěskami po žebřících a stupačkách. Zajímavá je i túra na Velký Rozsutec. Sedačkovou lanovkou se můžete vyvézt na hřeben Malé Fatry a odtud pokračovat na tento vrchol. V Malé Fatře a okolí se nachází několik aquaparků a termálních koupališť. Navštívit můžete také lázně Rajecké Teplice. Rodiny s dětmi ocení několik mini ZOO nebo atrakce pro děti – jako například lanový park, sjezd na koloběžkách, splav na vorech nebo jízdu na koních. V případě nepříznivého počasí můžete navštívit velký dětský svět Jungle park nebo motokárovou halu Scuderiakart a užít si tak skvělou dovolenou na Slovensku s dětmi.

Obec Terchová je vstupní branou do Malé Fatry. Odedávna je spojována se slovenskou lidovou kulturou. Je to především díky legendě o Jánošíkovi, který tuto obec proslavil. V současnosti je Terchová oblíbeným střediskem cestovního ruchu. Právě zde se nachází Resort Uhorčík *** a tři chaty k pronájmu Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tyto chaty jsou díky své nabídce špičkovými objekty na ubytování v Terchové i na letní dovolenou 2020. Široká škála služeb na vysoké úrovni a zároveň krásná příroda Národního parku Malá Fatra v okolí těchto chat jsou zárukou příjemného pobytu. V chatách se spojuje tradice a luxus. V chatách najdete pokoje každý s vlastní koupelnou a wc, na každém patře kompletně zařízenou kuchyňku, v přízemí společenskou místnost. V chatách je bezplatné a neomezené WIFI. Budeme rádi, pokud si toto ubytování v Těrchové vyberete pro vaši dovolenou 2020.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1-2-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1-2-150x150.jpgPR-leadersCestováníSlovensko sice není velká země, ale najdeme tu tolik skvělých tipů na strávení dovolené, jako málo kde. Vyplatí se proto pouvažovat o strávení letní dovolené na Slovensku. Pokud tento rok vyměníte moře za hory, což tak například dovolená na Slovensku v Malé Fatře. Najdete zde jedny z nejkrásnějších turistických...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku