Sníte o rozlehlém obývacím pokoji s kuchyní a dech beroucími a ultra moderními francouzskými okny, který vám poskytne dostatek prostoru pro celou rodinu? Dům na klíč od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízí jedinečné dispoziční a prosvětlené prostředí, které vám přinese radost naLuxusní dům na klíč tělo článku celý den. Efektivní propojení s verandou vám ukáže nový rozměr života bez ohledu na roční období.

Tento dům nabízí nadstandardní vybavení a luxus v podobě technické místnosti, šatny, dvou nadstandardních  koupelen,  skutečně velkoryse pojatého obývacího pokoje s kuchyní a přímým vstupem na verandu a 4 ložnic / dětského pokoje / pokoje pro hosty. To vše je zárukou toho, že vždy budete mít nadbytek prostoru nejen pro sebe a svou rodinu, ale také pro hosty a případnou práci, kterou můžete z takto koncipovaného domu snadno realizovat. Další výhodou je bezesporu plně krytá garáž společně s prostornou verandou, která vám umožní během teplých měsíců prožít zcela nový rozměr bydlení, na který si rychle zvyknete a již nikdy se ho nebudete chtít vzdát. V zimě zase naopak uvítáte pohodlí spojené s krytou garáží sestavenou na míru vaším potřebám.

Dispozice luxusního domu 14Dům o celkové užitné ploše 160m² a dispozici 5+1+GARÁŽ můžete již za sedm měsíců od výkopu základů mít na svém pozemku za cenu 3.390.000,-Kč včetně DPH ve variantě dřevostavby nebo za 3.990.000,-Kč včetně DPH za nízkoenergetickou zděnou variantu domu. Díky mimořádně kvalitním technologiím a vysokým mezinárodním nadstandardům získáte nízkoenergetický dům na klíč, který bude šetřit vaše peníze. Jedinečný systém izolační vrstvy spojený s pravou, pálenou a značkovou cihlou POROTHERM,společně s trojitými izolačními skly VEKRA ve velkých plochách, výrazně sníží vaše náklady na provoz domu.  Pokud máte zájem o další možnosti, jak dosáhnout ještě větších úspor spojených s integrací chytrých německých a rakouských technologií, je možné dům zoptimalizovat tak, aby byl nejen pasivní, ale také si dokázal sám vytvářet elektrickou energii.

dům 14 zadní traktVšechny domy od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby, s.r.o. se pyšní certifikační garancí projektové metodiky dle nejuznávanějších mezinárodních standardů PRINCE2. Certifikační garancí kvalitní výstavby, ekologičnosti, úspornosti a zdravotní nezávadnosti podle švýcarských standardů ISO. Certifikační garancí nejvyššího kanadského standardu Solid Wood Construction.

Dům se vám líbí a splňuje všechny vaše představy o kvalitním bydlení, ale nevíte si rady s jeho findům 14 bočníancováním? Ani to není žádná problém, společnost vám dům nejen postaví, ale dokáže zajistit i nadstandardní servis. Kromě záruk a garancí na dům vám poskytne bezplatné poradenství a dokonce i zprostředkuje finanční řešení šité přesně na míru vašim potřebám a možnostem. Váš nový domov si tak budete moci pořídit za cenu běžného českého nájemného.

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Luxusní-dům-na-klíč-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Luxusní-dům-na-klíč-150x150.jpgPR-leadersBydleníRealitySníte o rozlehlém obývacím pokoji s kuchyní a dech beroucími a ultra moderními francouzskými okny, který vám poskytne dostatek prostoru pro celou rodinu? Dům na klíč od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízí jedinečné dispoziční a prosvětlené prostředí, které vám přinese radost na celý den. Efektivní propojení s verandou vám ukáže nový rozměr...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku