Mohlo by se zdát, že dovoleným pomalu odzvonilo a pomalu se začneme shánět po sáňkách a lyžích, ale nenechte se mýlit, teplé dny ještě přijdou. A proč je nevyužít na originální a dobrodružnou dovolenou s dětmi v jednom z autokempů? Cože v tomhle počasí do kempu, říkáte si? Proč ne! Naše republika je kempy doslova protkaná, kempy Česko je jedním z nejvyhledávanějších slovních spojení s dovolenkovou tématikou, tak proč se mu bránit i mimo hlavní sezónu? Existují kempy, kde naleznete nadstandardní vybavení a pobyt zde i za trochu horšího počasí není rozhodně špatnou volbou.

Kemp Písek, tedy přesněji řečeno kemp U Šerifa, vás nadchne

Hledáte-li inspiraci na podzimní prázdniny, možná právě tento autokemp je pro vás to pravé. Zažijte s dětmi trochu dobrodružství v kempu ve stylu vesničky na divokém západě. Nemáte-li odvahu na stanování, přívěs nebo obytný vůz, nevadí. Můžete se zde ubytovat v některém z bungalovů, večer si opéct buřty a během dne s vydat na některý ze zajímavých turistických cílů v okolí.

Když tipů na výlet je více než dnů dovolené

Přesně to se vám stane právě v tomto kempu. Do Českých Budějovic, Krumlova či na Hlubokou to máte skutečně kousek. Objevovat můžete ale i nádhernou přírodu Šumavy nebo si zajít na představení do unikátního otáčivého divadla. Možná jste ještě nebyli na zámku Kratochvíle a toto je ideální příležitost jej navštívit před koncem sezóny.

Užijte si pohodové toulky podzimní krajinou a načerpejte energii z naší krásné české přírody. V zimě jak když najdete 🙂

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/10/front-1024x600.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/10/front-150x150.jpgPR-leadersCestováníMohlo by se zdát, že dovoleným pomalu odzvonilo a pomalu se začneme shánět po sáňkách a lyžích, ale nenechte se mýlit, teplé dny ještě přijdou. A proč je nevyužít na originální a dobrodružnou dovolenou s dětmi v jednom z autokempů? Cože v tomhle počasí do kempu, říkáte si? Proč...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares