Dnešní bouřlivá doba vyvolává v mnohých lidech pocity nejistoty, někdy až úzkosti. V souvislosti s epidemií se leckdo dostal do finančních problémů a dle aktuálního vývoje to na velké změny k lepšímu nyní příliš nevypadá. Jak se postavit k situaci jako takové není lehké radit, ovšem jak se postavit ke svým financím, a to za jakýchkoliv okolností, to může být snazší, než si je většina z nás ochotna připustit.

Na vlně svobody

Jak zvládnout a ovládnout svět financí, mít v nich pořádek a přehled a na duši klid, díky vědomí, co si mohu a nemohu dovolit? Pokud právě v oblasti financí nejste zrovna kovaní a peníze vám tak nějak protékají mezi prsty, aniž byste pořádně věděli, kam vlastně „odtekly“, pak možná právě pro vás založila Iveta Letková projekt Na vlně svobody. O co se jedná? Jde vlastně jednoduše a prostě o finanční poradenství na míru a bez poplatků.

K čemu poradenství, když dosud vše zvládáte?

Důvodů, proč se poradit s odborníkem může být hned několik. Ovšem ty nejčastější jsou dva. Financí nemáte zrovna nazbyt nebo naopak, peněz máte dost, ale nemáte o nich velký přehled. Finance jsou trochu jako děti, musíte se o ně starat a mít je pod kontrolou a je jedno, zda máte dítě jedno či celou školku. Navlněsvobody si dává za cíl vnést do vašich finančních záležitostí pořádek a vytvářet rezervy tam, kde to lze či naopak jinde ušetřit, aby zbylo dost prostředků na základní potřeby. Peníze byste totiž neměli jen zvládat, měli byste je mít pod kontrolou a ovládat je.

Začněte žít a starosti přenechte jiným

Minimálně v oblasti financí to lze relativně snadno. Odkryjte odborníkům svou finanční bilanci, promluvte si o svých plánech do budoucna, o své rodině a všem důležitém, co jakýmkoliv způsobem více či méně souvisí s penězi. Na základě ucelených informací o vás se společně snáze doberete nejlepšího výsledku tak, abyste mohli žít spokojeně, bez starostí a s dobrým výhledem do budoucna.

Iveta Letková, zakladatelka projektu Navlnesvobody.cz

Komplexní servis

Finanční a majetkové poradenství neznamená jen zprostředkování hypotéky či zřízení účtu. Ideální finanční poradce za vámi přijede domů či kamkoliv jinam a kromě hypotéky vám dokáže poradit v oblasti pojištění, spoření i investic a to vždy s ohledem na vaši aktuální životní etapu či situaci. A vy se tak může věnovat důležitějším věcem, jak uzavírá sama Iveta Letková.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/10/Majetkove-poradenstvi-1024x698.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/10/Majetkove-poradenstvi-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaTipyDnešní bouřlivá doba vyvolává v mnohých lidech pocity nejistoty, někdy až úzkosti. V souvislosti s epidemií se leckdo dostal do finančních problémů a dle aktuálního vývoje to na velké změny k lepšímu nyní příliš nevypadá. Jak se postavit k situaci jako takové není lehké radit, ovšem jak se postavit...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku