Společnost Ecolab je především synonymem pro kvalitní čisticí prostředky. S jejich pomocí se daří nastolit vysoké hygienické standardy ve zdravotnictví, potravinářství, ale také v oblasti úklidu firem i domácností.

Když hygiena nejsou jen prázdná slova

V uplynulých měsících jsme se měli možnost přesvědčit o tom, jak je hygiena důležitá. Speciální čisticí prostředky jsou základem pro bezpečnou domácnost i provozovnu. Ecolab se přitom již během mnoha uplynulých let stal synonymem pro čistotu a bezpečí. Společnost se řadí mezi přední světové výrobce čistících prostředků, které pomáhají ochraňovat čisté a bezpečné prostředí. Působí přitom ve více než 170 zemích světa.

Bezpečnost potravin i hygiena

Po celém světě se tak více než 44 tisíc spolupracovníků stará o to, aby zajistili kvalitní prostředky pro ošetření potravin, ale také ty nejdokonalejší čisticí prostředky pro úklid prostor a provozoven. Mají navíc vlastní síť vědeckých pracovišť. Více než 1200 vědců, technických specialistů a inženýrů se stará o to, aby vytvořili co nejlepší řešení ve svém oboru. Cíl je jasný. Nalézt kvalitní čisticí prostředky, které budou mít minimální dopad na životní prostředí.

Zvýšení efektivity i kvality

Firmě se tak již dlouhá desetiletí daří stále zvyšovat kvalitu, efektivitu i bezpečnost výrobků. Odborné znalosti se tak hodí ze všech odvětví. Klíčové technologie z oblasti antimikrobiálních látek, hygieny životního prostředí, nebo také polymerů a chemie, se stávají dlouhodobou výhodou této značky.

První, po čem sáhneme

Výrobky společnosti jsou tak často to první, po čem sáhneme, pokud potřebujeme zajistit profesionální čistotu v našem provozu nebo v domově. Prostředí, ve kterém se pohybujeme, je zkrátka velmi důležité a nepřejeme si, aby bylo ohroženo zásahem mikrob a bakterií.

Ecolab je americká společnost, která vznikla v roce 1986. Od té doby se stala synonymem pro výrobky nejvyšší kvality a přidané hodnoty.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/04/handwash-5431840_960_720.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/04/handwash-5431840_960_720-150x150.jpginfo@press-media.czZdravíSpolečnost Ecolab je především synonymem pro kvalitní čisticí prostředky. S jejich pomocí se daří nastolit vysoké hygienické standardy ve zdravotnictví, potravinářství, ale také v oblasti úklidu firem i domácností. Když hygiena nejsou jen prázdná slova V uplynulých měsících jsme se měli možnost přesvědčit o tom, jak je hygiena důležitá. Speciální čisticí...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku