Tipů na dokonalý dárek jste již přečetli bezpočet a stále ne a ne vybrat ten, který by byl ten pravý pro vás či toho, koho chcete překvapit? Zkuste něco nového a skutečně originální a navíc ekologického. Řeč dnes bude, jak již napovídá název článku, o ekologických vonných svíčkách. Nic překvapivého, jak by se na první pohled zdálo? Možná, ale co svíčka, která kromě toho, že krásně voní a je tvořena čistě přírodními oleji, ještě ukrývá překvapení?

Vonná svíčka s krásným překvapením

Vonné svíčky nejsou sice na trhu žádným nováčkem, ale vždy si dávejte pozor na to, z čeho jsou vyrobené. Některé produkty totiž mohou být doslova zdraví škodlivé a navíc mohou způsobit i požár. Vždy si ověřte výrobce a to, o jakou vonnou svíčku se jedná. My jsme se zaměřili na domácí produkty ze sójového vosku, které zdraví rozhodně neškodí. Svíčky Haroka tvoří kromě sójového vosku také vonná příměs přírodních olejů. Ty jsou lisovány z okvětních lístků, semen či listů různých rostlin. Pozornost je věnována i samotným knotům, ty jsou z čisté bavlny a ve svíčkách jsou umístěné hned tři. Tedy romantická atmosféra je zaručena.

Krásný designový dárek s překvapením

Vonná svíčka má kromě příjemné vůně i krásný designový obal, uvnitř kterého je ukryté překvapení – další dárek! A to v podobě krásného náramků z minerálů značky Haroka. Stačí s napětím vyčkat, až vyhoří část vosku a lehce vyjmout obal, jenž ukrývá krásný a stylový náramek z přírodních materiálů. Ovšem ani tím výčet překvapení nekončí. Obal svíčky jako takové lze totiž použít opakovaně, ekologie je zde povýšena na zcela nový level. Můžete tedy obal použít pro jiné účely, jako šperkovnici či misku na různé jiné nezbytnosti, nebo jednoduše zakoupit samotnou náplň do svíčky a komplet používat dál a nadále si užívat oblíbenou vůni a pohodovou atmosféru. Aktuálně je trendy Citronáda: vůně oblíbené limonády s trochou medu a příchutí citrónu.

Hledáte potěšení pro někoho, komu záleží na přírodě, rád se parádí a miluje překvapení? Už nemusíte hledat 🙂

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/07/IMG_20210205_080441_415.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/07/IMG_20210205_080441_415-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylTipyTipů na dokonalý dárek jste již přečetli bezpočet a stále ne a ne vybrat ten, který by byl ten pravý pro vás či toho, koho chcete překvapit? Zkuste něco nového a skutečně originální a navíc ekologického. Řeč dnes bude, jak již napovídá název článku, o ekologických vonných svíčkách. Nic...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku