Doma se každý chce cítit co nejlépe. Nabízíme moderní, kvalitní nábytek, který díky svému designu a vynikajícímu materiálu nezestárne. Kdo hledá nábytek Ostrava, ten je u nás na té správné adrese. Díky bohatému sortimentu si zařídíte ložnici, obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, dětský pokoj a předsíň podle svých představ a za atraktivní ceny. Spolupracujeme s celou řadou výrobců, kteří reprezentují různé styly. Společné je pro ně pečlivé zpracování a špičková kvalita.

Postele Ostrava – pokud se vám vybaví naše společnost Jitona, je to pro nás velká čest. Vyrábíme zakázkové postele z masivu, které dodáme do 6 až 8 týdnů. Výběr postele nepodceňujte. Spánek zabere každému z nás zhruba 8 hodin denně. Klíčovou roli hraje i správná matrace, díky níž si dopřejeme zdravý, ničím nerušený odpočinek. Každý zákazník má ale jiná přání a odlišné potřeby. Na to reagujeme velmi pestrou nabídkou zboží. V našich provozovnách si můžete matrace vyzkoušet, abyste věděli, kterou vybrat. Životnost kvalitní matrace bývá 10 až 15 let, proto není dobré jejich koupi podceňovat. Prodeji zdravotních postelí včetně lamelových roštů, matrací, přikrývek a dalšího doplňkového sortimentu se věnujeme již od roku 1997. Za tu dobu jsme pomohli vybavit nespočet bytů a domů tak, aby se v nich majitelé mohli cítit jako v bavlnce.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/nábytek-Jitona.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/nábytek-Jitona-150x150.pngPR-leadersBydleníDoma se každý chce cítit co nejlépe. Nabízíme moderní, kvalitní nábytek, který díky svému designu a vynikajícímu materiálu nezestárne. Kdo hledá nábytek Ostrava, ten je u nás na té správné adrese. Díky bohatému sortimentu si zařídíte ložnici, obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, dětský pokoj a předsíň podle svých představ a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku