Terezu Rays ve tvorbě nové hudby nezastavila ani pandemie koronaviru a vládní omezení. Pravda, musela kvůli nim své plány trochu poupravit, ale i tak měli její diváci možnost si poslechnout její nový a zatím nejúspěšnější hudební projekt. Trilogií Electric Lady potvrdila, že svou skvěle rozjetou kariéru má stále kam posouvat.

Jeden úspěch za druhým

Electric Lady jako kapela vznikla v roce 2013 se singlem Storm, který prorazil na Óčku i MTV. Ještě ten samý rok Electric Lady vyhrála soutěž Blues Aperitiv, což jí zajistilo účinkování na Blues Alive v Česku i Polsku. V roce 2015 Electric Lady vydala desku 2015 a začala spolupracovat se značkou hudebních nástrojů Fender. Rok 2016 se nesl hlavně v duchu tour s kapelou Mandrage. V roce 2018 pak Tereza Rays podepsala smlouvu s Agenturou Nemoros, což jí zajistilo koncerty v Německu, Rusku, účast v Eurovision songs a mnoho dalších úspěchů, které vyvrcholily zatím nejnovějším velkolepým hudebním dílem Electric Lady – Trilogy 2020. 

Hudební trilogie a filmovými klipy

Trilogy 2020 je velkolepým projektem, který v tuzemsku nemá obdoby. Nejde jen o nadupané, precizně vypilované skladby – každý z dílů trilogie rozvíjí silný příběh. Jde o zamyšlení nad zkažeností světa, jakýsi výhled do budoucnosti, který se možná nakonec vyplnil dříve, než se sama Tereza Rays obávala. Témata, kterými se Trilogie zabývá je ekologie a zhoršování životního prostředí, prohnilost politické scény a posledním tématem, aktuálním, až z toho mrazí, je nemoc společnosti jako takové. To samo o sobě by se již postaralo o velkolepé dílo, aby toho ale nebylo málo, je každý z klipů zpracován až filmovým způsobem. Vedle zamyšlení a skvělé hudby vám tak zhlédnutí Trilogie přinese i výtečný filmový zážitek. V digitální podobě je Trilogie k vidění na YouTube, můžete si ji pořídit na iTunes i Spotify, v blízké době se počítá i s jejím vydáním na Blueray.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/06/TEREZA-RAYS-ELECTRIC-LADY_-POLITICA-TRILOGY-2020-1024x495.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/06/TEREZA-RAYS-ELECTRIC-LADY_-POLITICA-TRILOGY-2020-150x150.pngPR-leadersKulturaZprávyTerezu Rays ve tvorbě nové hudby nezastavila ani pandemie koronaviru a vládní omezení. Pravda, musela kvůli nim své plány trochu poupravit, ale i tak měli její diváci možnost si poslechnout její nový a zatím nejúspěšnější hudební projekt. Trilogií Electric Lady potvrdila, že svou skvěle rozjetou kariéru má stále kam...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares