Okolnosti nás dotlačily k pořízení provizorní venkovní třídy, naše škola neměla finance na pořízení klasické dřevěné venkovní učebny, která je velmi nákladná a její stavba trvá několik měsíců. Rozhodli jsme se tedy pro pořízení provizorní venkovní učebny s plachtovým altánem a nábytkem z eloxovaného hliníku.

Altán máme postavený od jara do podzimu a v něm na vozíku složené dvoumístné venkovní stoly z eloxovaného hliníku Alex. Firma SKOLATO garantuje, že stolům nevadí jakékoli počasí a není nutné je uklízet za nepřízně počasí do budovy – ani v zimě. S tímto stolem jsme opravdu velice spokojení.

Venkovní židle jsme pořídili také skládací s držákem PACT. V případě židlí jsme byli na vážkách, zda pořídit praktické skládací s vozíkem, které není problém přemístit, nebo klasické žákovské židle s pozinkovaným ocelovým sedákem a opěrákem, u kterých je výhoda, že je možné zvolit jakoukoli velikost. Vzhledem k tomu, že ve venkovní učebně jsou převážně žáci druhého stupně, zvolili jsme variantu venkovních židlí skládacích, které jsou pouze ve velikosti pro druhý stupeň základní školy.

Jsme odpravdu nadšeni z nové venkovní třídy, dětem se moc líbí. Splňuje veškeré naše požadavky, vybudování venkovní učebny bylo snadné a rychlé. Zvažujeme nákup další takové třídy. 

Firma SKOLATO má v nabídce mnoho druhů venkovního nábytku i altánů, ochotně poradí s výběrem nejvhodnější varianty. Případnou další venkovní učebnu budeme zařizovat opět ve spolupráci se SKOLATO.

Veškeré vybavení venkovní třídy jsme nakoupili zde: https://skolato.cz/obchod/484-venkovni-ucebny

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/venkovni-ucebna-celek.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/venkovni-ucebna-celek-150x150.pngPR-leadersBydleníTipyOkolnosti nás dotlačily k pořízení provizorní venkovní třídy, naše škola neměla finance na pořízení klasické dřevěné venkovní učebny, která je velmi nákladná a její stavba trvá několik měsíců. Rozhodli jsme se tedy pro pořízení provizorní venkovní učebny s plachtovým altánem a nábytkem z eloxovaného hliníku. Altán máme postavený od jara do podzimu a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku