Jakmile se chystáme dětem koupit dárek, většinou si přejeme najít něco, co by je zabavilo na dlouhé chvíle. U hraček snad není nic horšího, než investovat do nějaké, se kterou se pak dítko vůbec, ale vůbec nehraje. Takové hračky končí ve skříních, pod postelí, na dně boxů, a jsou-li drahé, snažíme se je nakonec alespoň prodat v bazaru. Co tedy udělá dětem zaručeně radost, a budou si s danou hračkou hrát spoustu hodin?

Nechte děti hrát si na dospělé s elektrickými čtyřkolkami a motorkami

Ratolesti všeho věku se rády hrají na dospěláky. Už batolátka šroubují, vozí miminka v kočárku, češou modelky, líčí je, kluci zase ovládají motorovou pilu, mají svůj ponk s nářadím a podobně. A právě s hračkami, které z nich dělají velké, se velmi rády hrají. Což takhle zaměřit se na dětské čtyřkolky, jednoduché a cenově přijatelné elektrické modely, jež lze snadno ovládat a holdují jim kluci i holky?

Ať se díváte na čtyřkolky, dětské motorky nebo třeba elektrická auta, vždy sledujte, jak dlouho se nabíjí baterie a jaká je její výdrž v pohotovostním stavu a při samotné jízdě. I nosnost je důležitá, stejně jako rychlost, jakou vaše dítě bude jezdit. Chcete mu přece určitě stíhat. Už za cenu kolem 2 000 Kč seženete elektrické motorky s přijatelným výkonem i kapacitou baterie. Kupříkladu, když je v akci, můžete ji koupit i za cenu kolem 1 800 Kč. Motorky mají většinou vzadu dvě kola, aby mohly jezdit i děti bez stability.

Dívejte se na recenze

Při výběru elektrických čtyřkolek, motorek nebo aut přihlédněte i k recenzím. Přece jen, je důležité, jak v reálu stroj jezdí, zda je bezpečný a děti jsou spokojené.

TIP na článek: Tipy na nejlepší vánoční dárky pro děti. Článek vás inspiruje k nákupu hraček, jež děti ocení a určitě je neodloží bez povšimnutí.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/11/istockphoto-1301294985-612x612-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/11/istockphoto-1301294985-612x612-1-150x150.jpginfo@press-media.czTipyJakmile se chystáme dětem koupit dárek, většinou si přejeme najít něco, co by je zabavilo na dlouhé chvíle. U hraček snad není nic horšího, než investovat do nějaké, se kterou se pak dítko vůbec, ale vůbec nehraje. Takové hračky končí ve skříních, pod postelí, na dně boxů, a jsou-li...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares