Je to jako vodopád vášně, erotické masáže Praha ve vás probudí doslova sexuálního tygra nebo tygřici. Tělem vám proběhne doslova příliv smyslnosti. Jako na povel odplouvají všechny starosti do dáli. Necítíte žádné napětí, žádný stres. Doslova každým pórem kůže pociťujete sílu erotické masáže.

Doteky milovali už pralidé

Záříte nadšením a ptáte se sami sebe: „Kde se vlastně vzaly tyhle jemné, něžné doteky? Čí je to dílo? Kdo a kdy něco podobného poprvé zkusil?“ Masáž pomocí doteků je zřejmě stará jako lidstvo samo. První zkušenosti s ní zřejmě udělali už pralidé. Byli to divocí přírodní lidé a pochopili, že vzájemným třením svých těl o sebe si přivodí nezměrnou radost.

Kdy vlastně vzniklo něžní mazlení?

Naši dávní předkové pochopili, jakou mají doteky sílu. Snad zjistili, že díky nim dokážou ulevit napjatým, unaveným svalům zničeným dlouhým lovem. A pak nejspíš jednoho dnes přišli i na to, že dotýkáním různých míst těla si mohou přivodit nádherné pocity i sobě navzájem v páru. Erotika byla na světě.

Erotické masáže Praha – Doteky ovládala už egyptská královna Kleopatra

„Kdy a kde se ale objevilo masírování za účelem přivodění tělesné radosti jako opravdová léčebná disciplína?“ vrtá vám ale neodbytně hlavou. Odpovíme vám. Kolébkou je starověký Egypt. Právě odsud máme písemné doklady o masážích, které ulevují lidskému tělu. Možná erotiku silně prožívala už proslulá egyptská královna Kleopatra.

Prokrví se i ty nejintimnější svaly

Ovšem za skutečnou silou erotických doteků jako léčebného a uvolňujícího prostředku budete muset cestovat ještě dál, až na Dálný východ. Z Japonska, země vycházejícího slunce, pocházejí proslulé masáže Nuru, kterou jsou velmi starým erotickým rituálem. Je to takzvaná kluzká masáž, během které se zvyšuje tep a prokrvují se svaly, samozřejmě včetně těch nejintimnějších.

Umění rozkoše ovládali Číňané, Římané i Řekové

Starověká Čína i Thajsko jsou rovněž země, kde se po dlouhá staletí z generace na generaci předávalo umění erotických dotyků. Znala ho ale jen hrstka zasvěcenců, rozhodně se nejednalo o nijak masovou záležitost. O thajských masážích se více dozvíte v tomto článku.  „A co starověké Řecko a Řím?“ zeptáte se. Ano i tady lidé ovládali umění rozkoše.

Sexuální energie se nesmí potlačovat

V dávných dobách se masáže stávaly součástí magických rituálů. Sexuální energie, se kterou pracujete při masírování, je základní energií, kterou uvolňuje lidské tělo. Nesmí proto být nijak potlačována. Naopak, je žádoucí ji co nejvíce rozvíjet. „Jenže co třeba prudérní středověk, který vášním nepřál, sex byl tehdy tabu?“ napadne vás určitě. Máte naprostou pravdu. Církev erotiku pokládala za hřích, za který lidi pronásledovala, tenhle přístup změnila  teprve renesance.

Otevřete energetické kanály

Rozvoj erotické energie je pro tělesné a duševní zdraví velice důležitý. Je-li její proudění narušené, potom trpí duše i tělo. Třeba Číňané to vědí velmi dobře a jejich taoistická erotická masáž dokáže uvolnit v lidském těle energetické kanály. Díky ní zažijete silnou sexuální zkušenost, uvědomíte si hranice své vlastní intimity, odblokujete svoji sexuální energii.

Kámasútra vede i v dýchání a dotýkání se

Konečně vrcholem sexuální a erotické energie je Kámasútra, indická učebnice lásky a rozkoše. Někteří lidé je vnímají jenom jako soubor asi 80 sexuálních poloh, které stojí za to vyzkoušet. Pokud to děláte i vy, je to ale chyba. Zároveň zde totiž najdete i návody ke správnému dýchání a k dotekům, které udělají radost. Jak se uvádí, mnoha lidem nyní chybí vzájemné doteky. Některé celebrity si ale s ničím hlavu nelámou a doteky si dopřejí i před očima veřejnosti, jak uvidíte v tomto textu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/massage-2717431_1280-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/massage-2717431_1280-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníegyptská královna,Kleopatra,masáže PrahaJe to jako vodopád vášně, erotické masáže Praha ve vás probudí doslova sexuálního tygra nebo tygřici. Tělem vám proběhne doslova příliv smyslnosti. Jako na povel odplouvají všechny starosti do dáli. Necítíte žádné napětí, žádný stres. Doslova každým pórem kůže pociťujete sílu erotické masáže. Doteky milovali už pralidé Záříte nadšením a ptáte...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku