Každá správná firma by měla mít dostatečně reprezentativní místo, kde bude sídlit a kde bude možnost danou firmu v případě potřeby kontaktovat. Dle zákona může mít firma nahlášené sídlo na jakékoliv fyzické adrese. Pokud nejste vlastníkem dané nemovitosti, nevadí, stačí mít povolení od jejího majitele. No, a když vám nevyjde ani to, stále to není důvod ke smutku. Tehdy se vám bude hodit si pro svou firmu pořídit virtuální sídlo firmy. I když to zní trochu neobvykle, nejde o nic komplikovaného.

Na prestižní adrese

Na zajišťování virtuálních sídel pro firmy existují specializované společnosti, které tyto služby nabízí již několik let. Díky tomu mají přehled o trhu, všech náležitostech, které je potřeba zařídit, a mohou vám nabídnout solidní zázemí. Nebudete se tak muset bát, že byste v průběhu několika málo let museli oficiální sídlo své firmy přemisťovat. Jedním z největších bonusů virtuálního sídla firmy je i to, že vaše firma bude moci mít hlášené své oficiální sídlo na prestižní adrese v Praze, což jí dodá prestiž a profesionální vzhled.

Snadno k zastižení

Přestože ve skutečnosti budete mít svou firmu a její pracovníky někde jinde, vaši zákazníci nebudou mít problém se s vámi spojit. Na oficiálně hlášené sídlo vám normálně bude chodit pošta do poštovní schránky označené jménem vaší firmy. Došlou poštu vám bude schraňovat speciálně proškolený personál a budete o ní informováni dle svých preferencí pomocí sms zprávy nebo emailu. Po domluvě pak budete mít možnost si poštu osobně převzít nebo nechat zaslat na vámi zvolenou adresu. A kdyby do vaší firmy náhodou přišla nějaká kontrola z úřadu, budou informováni o tom, že na dané adrese má vaše firma pouze virtuální sídlo a dostanou adresu, kde vás doopravdy zastihnou. Díky tomu se tak nikdy nestane, že by za vámi přišla kontrola neohlášeně.

O všechny legislativní záležitosti se postará společnost, která virtuální sídlo zajišťuje. Stejně jako při zakládání firmy s.r.o. se tak nemusíte spoléhat pouze na své znalosti a zkušenosti v oboru, ale můžete využít pomoc od odborníků. Díky nim nebudete zaskočeni případnou nepříjemností a budete mít jistotu, že všechny formální záležitosti jsou v naprostém pořádku.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/startup-593296_1920-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/startup-593296_1920-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaKaždá správná firma by měla mít dostatečně reprezentativní místo, kde bude sídlit a kde bude možnost danou firmu v případě potřeby kontaktovat. Dle zákona může mít firma nahlášené sídlo na jakékoliv fyzické adrese. Pokud nejste vlastníkem dané nemovitosti, nevadí, stačí mít povolení od jejího majitele. No, a když vám nevyjde...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku