Bydlíte v Ostravě nebo v Moravskoslezském kraji? Láká vás změna zaměstnání, chcete pracovat v oboru IT nebo pro retail, ale chybí vám potřebné zkušenosti? Nevzdávejte se svých snů, firma U&SLUNO nabízí atraktivní pracovní pozice i pro ty, kteří nemají ve zmiňovaných oborech dostatek zkušeností. Vše potřebné se zde totiž naučíte. A pokud vás obory lákají, pokud vás láká práce v softwarové a konzultační firmě, ale bohužel nebydlíte v Ostravě ani v Moravskoslezském kraji, nevěšte hlavu. Je zde totiž možnost pracovat prostřednictvím home office.

Firma U&SLUNO je softwarová a konzultační firma sídlící v Ostravě, poskytuje konkrétně poradenské a konzultační služby jak pro retail, tak pro logistiku a distribuci. Pracuje se zde s technologiemi, jako je PL/SQl, JAVA, PHP či C#.

V současné době nabízí tato dynamická firma celou řadu pracovních pozic. Jaká pozice zaujme vás?

Aktuálně nabízené pozice

Ať už se zajímáte o obchod nebo o informační technologie, nadchne vás nabídka volných pracovních pozic ve firmě U&SLUNO Mezi nabízenými pozicemi najdete roli programátora, také specialisty softwarových aplikací či je k dispozici i místo konzultanta nebo e-commerce specialisty.

Ať už vás zajímá jakákoli pozice, nemusíte se bát toho, že bez zkušeností nemáte šanci pozici získat. Naopak, nehledají se jen profesionálové v oboru, stačí mít chuť pracovat, rozvíjet se a učit se novým věcem. Zkušenosti se nasbírají ve firmě.

Aktuální nabízené pozice najdete na joinus.cz

Proč pracovat pro firmu U&SLUNO?

Přemýšlíte nad důvody, proč se rozhodnout právě pro firmu U&SLUNO? Pár vám jich přinášíme. Nejen, že budete pracovat v příjemném prostředí, ale také se stanete součástí týmu přátelských lidí, s nimiž se vždy na všem domluvíte. Práce nebude stereotypní, právě naopak. Atraktivní je také pružná pracovní doba.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/startup-livemag.cz_-1024x678.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/startup-livemag.cz_-150x150.jpginfo@press-media.czEkonomikaBydlíte v Ostravě nebo v Moravskoslezském kraji? Láká vás změna zaměstnání, chcete pracovat v oboru IT nebo pro retail, ale chybí vám potřebné zkušenosti? Nevzdávejte se svých snů, firma U&SLUNO nabízí atraktivní pracovní pozice i pro ty, kteří nemají ve zmiňovaných oborech dostatek zkušeností. Vše potřebné se zde totiž...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku