Ženy, jistě to znáte. Každé ráno po probuzení se minimálně půl hodiny snažíte o to, aby vlasy vypadaly alespoň trochu k světu. Někdy je vyfoukáte, jindy je natočíte s pomocí kulmy do krásných vln. V jiných dnech vyhrají vlasy rovné, k čemuž dopomůžete rozpálenou žehličkou na vlasy. Ať už vlasy upravujete s pomocí čehokoli, uvědomte si, že vlasy pod tíhou horkého vzduchu slábnou. A jelikož jsou denně takto namáhány, vyžadují regeneraci.

Samozřejmě namáhány jsou taktéž barvené vlasy, ne každá žena používá kvalitní barvy na vlasy světových značek. V případě, že vaše vlasy jsou často namáhány a že jsou barveny, dopřejte svým vlasům intenzivní, pokročilou péči. Regenerujte je.

Jen šampony a kondicionéry nestačí

Intenzivní péče o vlasy neznamená jen koupit kvalitní šampony a kondicionéry. Je třeba investovat i do dalších vlasových produktů, které vlasy přivedou do původní, skvělé formy. Například vlasové masky dokážou oživit splihlé vlasy, které jsou bez života díky každodennímu čelení horkému vzduchu. Existují také speciální regenerační masky určené barevným vlasům. I používání vlasového oleje se vyplatí, ten zase zabraňuje lámavosti vlasů a jejich následnému vypadávání. Existují taktéž vlasová séra nebo tonika, která vlasy hydratují a předchází suchosti.

Jaké značky vlasové kosmetiky používat?

Každý vlasový produkt má co do sebe. Ať už se rozhodnete regenerovat vlasy pomocí vlasového oleje, masky nebo vlasového séra, investujte do kvalitních produktů nejlepších značek. K předním značkám kvalitní vlasové kosmetiky patří jednoznačně L’Oréal Professionel, kromě toho také značka Schwarzkopf či Wella Proffesionals.

Všechny značky na jednom místě

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli kvalitní značku vlasové kosmetiky, všechny najdete pěkně pospolu v e-shopu hedvabnevlasy.cz v přehledných kategoriích.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/livemag-radi-jak-na-mastne-vlasy-1024x694.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/livemag-radi-jak-na-mastne-vlasy-150x150.jpginfo@press-media.czŽenyŽeny, jistě to znáte. Každé ráno po probuzení se minimálně půl hodiny snažíte o to, aby vlasy vypadaly alespoň trochu k světu. Někdy je vyfoukáte, jindy je natočíte s pomocí kulmy do krásných vln. V jiných dnech vyhrají vlasy rovné, k čemuž dopomůžete rozpálenou žehličkou na vlasy. Ať už...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku