Ceny elektrických energií stoupají a dle všech prognóz tento trend ještě není u konce. To spolu s dalšími aspekty typu ekologie vede mnohé k úvahám, pořídit si nový zdroj elektrické energie. Nejčastější volbou je právě fotovoltaická elektrárna. Není již výjimkou, že solární panely vidíme i na víkendových sídlech či horských chalupách. Touha po zelenější a úspornější energie je jednoduše trendy. Jak ale na to, když chceme mít záruku kvalitních materiálů, zpracování i montáže? Prozradíme vám několik tipů, které vám prozradí, zda jednáte s tou správnou firmou.

Dotace na fotovoltaiku – proč neušetřit, když to lze?

Jistě se i k vám dostala informace, že na fotovoltaickou elektrárnu můžete v rámci programu Zelená úsporám získat velmi zajímavou státní dotaci. Ušetřili byste rádi, ale papírování a běhání po úřadech není nic pro vás? Pak si zvolte takovou realizační firmu, která se vám o zajištění dotace sama postará. Úspora může být až 205 tisíc, což nejsou zanedbatelné peníze.

Optimální řešení fotovoltaiky

Dalším kritériem pro výběr firmy by měl být individuální přístup. Ne nadarmo se o něm mluví v mnoha oborech a i v tomto případě je důležitý. Na samozvané odborníky, kteří vám od stolu navrhnou tzv. ideální řešení, určitě nedejte. Skuteční profesionálové přijedou na místo a na základě osobní návštěvy navrhnou optimální řešení, udělají realistický rozpočet a vy se budete rozhodovat již s ohledem na konkrétní čísla.

Samotnou realizací to nesmí končit!

Přijedou, vše namontují, spustí a pak sbohem a šáteček, jak se říká? A už o nich v životě neuslyšíte a snad ani na internetu nedohledáte jejich stránky? Ne, to určitě nebude firma, se kterou chcete mít co dočinění. Férový partner vám nabídne záruční, ale i pozáruční servis. Abyste mohli být v klidu a věděli, na koho se můžete v případě potřeby obrátit. Fotovoltaická elektrárna na klíč totiž znamená od A do Z, tedy se vším všudy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/06/fve-01-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/06/fve-01-150x150.jpgPR-leadersBydleníEkonomikaCeny elektrických energií stoupají a dle všech prognóz tento trend ještě není u konce. To spolu s dalšími aspekty typu ekologie vede mnohé k úvahám, pořídit si nový zdroj elektrické energie. Nejčastější volbou je právě fotovoltaická elektrárna. Není již výjimkou, že solární panely vidíme i na víkendových sídlech či...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku