Dnes vykonává spousta kameníků kamenickou práci a zabývá se výrobou pomníků na hroby, doplňků na hroby, přípisů na hroby a dalšími činnostmi. Ale jen některé z těchto výrobců lze nazvat skutečnými mistry svého řemesla. Firma ,, Kamenictví Skřivany „ zaměstnává pouze zkušené, léty prověřené kameníky, kteří vykonávají jen tu nejlepší a nejkvalitnější práci a pro které je jejich činnost zároveň také koníčkem. Mimo hřbitovní architektury se zabýváme výrobou kuchyňských desek z přírodního kamene, koupelnových desek parapetů a schodů. Snažíme se dělat maximum pro spokojenost zákazníků a odvádíme pouze prvotřídní práci.

Široké spektrum služeb

Jak už bylo zmíněno výše, nezabýváme se pouze výrobou a renovací hrobů, pomníků na hroby a kamenných uren, ale zajišťujeme i další kamenické práce, jako jsou například kamenné doplňky v podobě žulových lamp, nerezové lampy, přípisy na hroby, gravírování skla na hrob, kamenné schránky na hroby a další. Svým klientům doporučíme nejvhodnější kámen na výrobek, jež si objedná a poradíme i s ostatními službami. Zakázky realizujeme v co možná nejkratším termínu a snažíme se brát zřetel především na přání a tužby zákazníka. Naše zaměření se rozšířilo i na nabídku výroby dalších produktů z kamene, takže pro nás není žádný problém vytvořit obklady krbů a fasád, či parapetů pro řemeslníky a stavebníky.

Myslete na své pozůstalé

Pokud je nám někdo opravdu blízký a nezáleží, jestli je to rodinný člen, nebo jen kamarád a ten nás nečekaně opustí, snažíme se i po jeho smrti navždy uchovat v paměti společně prožité chvíle. Krásné kamenné jednohroby, dvouhroby, pomníky na hroby a doplňky na hroby z naší dílny vám pomůžou vyrovnat se se ztrátou milované osoby a zároveň zajistí mrtvým krásné prostředí posledního odpočinku. Myslete na ty, co už nikdy nespatříte a nechejte si u nás vytvořit gravírované foto na hrob a budete mít podobiznu maminky, tatínka, babičky, dědečka tak, jak si je pamatujete, když ještě byli mezi vámi. Využijte naše služby a nechejte se okouzlit naši prvotřídní kamenickou prací.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Kvalitní-kamenictví-Skřivany.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Kvalitní-kamenictví-Skřivany-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníDnes vykonává spousta kameníků kamenickou práci a zabývá se výrobou pomníků na hroby, doplňků na hroby, přípisů na hroby a dalšími činnostmi. Ale jen některé z těchto výrobců lze nazvat skutečnými mistry svého řemesla. Firma ,, Kamenictví Skřivany „ zaměstnává pouze zkušené, léty prověřené kameníky, kteří vykonávají jen tu...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares