Na trhu existuje nepřeberné množství střešních krytin, ale některé z nich nejsou pro rekonstrukci v žádném případě vhodné. Vsaďte na jistotu. Pokud plánujete rekonstrukci nebo máte lehký krov, jsou ideálním řešením právě lehké střešní krytiny. Nejvhodnější z lehkých krytin jsou jednoznačně hliníkové střešní tašky ze slitiny hliníku a kvalitní plechové střešní tašky, které jsou vyráběny z oceli.

Proč dát přednost lehké střešní krytině?

Pokud hledáte spolehlivou střešní krytinu, tak lehká ocelová střešní krytina je pro své vlastnosti horkým kandidátem. Jelikož je několikrát lehčí než klasické pálené tašky, takže nezatěžuje krov. Díky své lehkosti je vhodná pro rychlou a jednoduchou montáž. Takže rekonstrukce nezabere věčnost, ale bude za pár dnů hotová. Navíc se lehká plechová střešní krytina vyznačuje vysokou trvanlivostí a je zcela bezúdržbová, jelikož je odolná vůči mechům, lišejníkům a jinému znečištění. Mechy a lišejníky tak budou minulostí.

Dokáže napodobit každou střešní krytinu

Mezi další výhody patří široký výběr libovolných odstínů barev a tvarů. Takže se pří rekonstrukci domu nemusíte omezovat. Lehké střešní krytiny dokáží napodobit jakoukoli střešní krytinu, ať už se jedná o dřevěné došky nebo klasické pálené tašky. Díky technologii výroby a povrchové úpravě je lehká plechová střešní krytina téměř k nerozeznání od tradičních typů střešní krytiny.

Hluku se bát nemusíte

Často diskutovaným problémem u plechových krytin je jejich hlučnost při dešti a větru, avšak i to už je minulostí. Řešením pro tento problém se stala maloformátová plechová střešní krytina. Společnost EVERTILE vyrábí maloformátové plechové tašky s povrchovou úpravou s kamenným granulátem, který tlumí hluk deště na úroveň srovnatelnou s klasickými střešními krytinami.  

Se společností EVERTILE je vám nová střecha na dosah!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Plánujete-rekonstrukci-střechy-Vyberte-tu-správnou-střešní-krytinu-1024x640.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Plánujete-rekonstrukci-střechy-Vyberte-tu-správnou-střešní-krytinu-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníNa trhu existuje nepřeberné množství střešních krytin, ale některé z nich nejsou pro rekonstrukci v žádném případě vhodné. Vsaďte na jistotu. Pokud plánujete rekonstrukci nebo máte lehký krov, jsou ideálním řešením právě lehké střešní krytiny. Nejvhodnější z lehkých krytin jsou jednoznačně hliníkové střešní tašky ze slitiny hliníku a kvalitní plechové střešní tašky,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares