Kolikrát jste si sami řekli či slyšeli od druhých, že měli smůlu, a proto se jim nedaří nebo se bojí nezdaru, a proto raději nebudou začínat nic nového? Asi mnohokrát za život, a přesto je svět plný inspirativních příběhů lidí, kteří to jen tak nevzdají a svou neoblomností, pílí a vírou v lepší dny skutečně mění své životy k lepšímu. Takovým člověkem je bezesporu i mladá podnikavá dívka – žena – matka z Pardubic. Bez výmluv na nepřízeň osudu, který naopak díky své nezdolnosti proměnila v hnací motor svých podnikatelských aktivit, úspěšně podniká hned v několika oborech a navíc je milující maminkou svým dvěma malým synům.

Důležité je nevzdat se svých snů

Ve svých 25 letech toho má Gabriela ze sebou víc, než mnozí lidé v padesáti, přesto neztratila víru ani úsměv na rtu a plná energie se vrhá do nových projektů a možná právě proto se jí tak daří. Již od malička snila o tom, že se jednou stane kadeřnicí či kosmetičkou, volba střední školy pro ni tedy byla jasná. Jenže ne dlouho před ukončením vysněného vzdělání otěhotněla a svou plnoletost oslavila jako novopečená maminka malého synka. Pro Gábinu to nebyl konec světa, i když na dítě zůstala sama. Porvala se s osudem, dotáhla poslední ročník školy, v každé volné chvíli chodila na brigádu a vše zvládala až obdivuhodně. O něco později se zdálo, že jí je osud opět více nakloněn, když jí do cesty přihrál novou lásku. Příběh začal mít náznakem lepší konec v podobě budování společného domova v domečku a očekávání dalšího potomka. Zdraví však Gabriele během druhého těhotenství vypovědělo službu, a jeho větší část tak strávila v nemocnici. To bylo na nového partnera příliš a situaci vyřešil po svém. Gabriela tak zůstala opět sama, tentokrát však již se dvěma syny. Ač by měla většina lidí pocit, že tímto musí již tak ne úplně veselý příběh tragicky skončit, opak je pravdou. Pro Gábinu svět ani víra v lepší zítřky neskončila ani dalším velkým zklamáním v osobním životě.

I se dvěma dětmi to jde zvládnout

Nyní již jako maminka dvou synů, musela znova přehodnotit svůj život, aby přišla na to, co věděla už dávno před tím. Není třeba se vzdát svých snů, stačí si jít za svým a dělat to, co mě bude bavit a naplňovat a co zároveň poskytne mně i mým dětem dobrý zdroj obživy. Rozhodla se pro velký krok a v roce 2019 se otevřela svůj první kadeřnický salon v Pardubicích, kde se specializuje zejména na odbarvování a metodu balayage. Prošla si těžkými začátky a spoustou školení, protože chtěla mít jistotu, že žádná z jejích zákaznic neodejde s poškozenými vlasy, ale spokojená a ráda se vrátí. A přesně to se jí povedlo, zákaznice byly nejen spokojené a přibývalo jich, ale také se stále vracely. Hurá, happy end, chtělo by se říci. Ale příběh Gabriely Celarové začal teprve nabírat ten správný směr.

Jeden projekt střídal druhý

Ač by se mohlo zdát, že úspěšný zavedený salon by mohl být pro Gábinu šťastným koncem do té doby ne úplně pohodového života, ona se rozhodla, že chce víc. Kromě kosmetiky a péče o vlasy ji vždy bavila i fotografie, a tak se rozhodla prohloubit své znalosti i v této oblasti a začít se ve volném čase (neptejte se, kde ho bere :-)) fotit svatby, což jí nesmírně baví a naplňuje. Takže úspěšná kadeřnice a fotografka, to je slibný konec či snad začátek nového a lepšího života, co myslíte? A ještě jednou ne! Gabriela vážně není žádný troškař a rozhodla se své podnikání rozšířit o další obor. A nyní v čase celosvětové pandemie rozjíždí nový projekt, aby ještě letos mohla otevřít svou první provozovnu se zaměřením na speciální masáže tzv. maderoterapie a zdravý životní styl s jejichž pomocí se lze zbavit celulitidy a redukovat tělesnou hmotnost. Bude se jednat o první provozovnu, kde bude mít Gábina již zaměstnance, aby vše nezáviselo jen na ní a měla tak čas na své syny a další podnikatelské aktivity. Ještě máte pocit, že něco nejde? Že jste měli v životě příliš málo štěstí či příliš mnoho smůly? Možná je ten pravý čas svůj postoj přehodnotit a začít znovu a lépe, jako právě Gábina.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/692A575A-DF23-4EED-BF6A-92E9E3D4FEBE-1024x683.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/692A575A-DF23-4EED-BF6A-92E9E3D4FEBE-150x150.jpegPR-leadersRodina a vztahyŽenyKolikrát jste si sami řekli či slyšeli od druhých, že měli smůlu, a proto se jim nedaří nebo se bojí nezdaru, a proto raději nebudou začínat nic nového? Asi mnohokrát za život, a přesto je svět plný inspirativních příběhů lidí, kteří to jen tak nevzdají a svou neoblomností, pílí...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares