Ceny kryptoměn v posledních době rekordně rostou. Hlavním zástupcem kryptoměn je samozřejmě Bitcoin, který vzrostl za poslední rok více než 10x, ale existují i další kryptoměny, které vzrostly mnohem více.. uveďme například Ripple, Cardano, Polkdadot a mnoho dalších. Proto není divu, že  stále více lidí hledá cestu, jak s kryptoměnami obchodovat.

Krypto-směnárny v Česku

Nejsnadnější cesta k nákupu kryptoměn v Česku je využití jedné z českých krypto-směnáren. Jednou z nejpoužívanějších je směnárna CoinBank. Výhodou směnáren je jejich jednoduchost a také to, že zde můžete nakupovat za české koruny. Nevýhodou jsou měně výhodné kurzy jednotlivých kryptoměn. V případě, že nakupujete kryptoměny v řádu tisíců, pravděpodobně vás o něco horší kurz nebude trápit. Pokud ovšem hodláte nakupovat v za stovky tisíc či miliony, tak určitě zvažte nákup přímo na burze kryptoměn.

CoinBank Trader – burza kryptoměn

CoinBank, která provozuje směnárnu kryptoměn už od roku 2017, nyní spouští první českou burzu kryptoměn. Zde může kryptoměny nakupovat přímo do protistrany, tedy za tu nejlepší možnou cenu pro vás. Jak je zvykem na světových burzách, umožnuje CoinBank obchodovat za eura, americké dolary, ale navíc i za české koruny, což žádná jiná burza neumožnuje.

Na závěr zmiňme poplatek, který je aktuálně nastaven na 1% z objemu obchodu, což je v porovnání s nákup ve směnárnách o mnoho výhodnější.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Crypto-1024x455.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Crypto-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaFinanceZprávyCeny kryptoměn v posledních době rekordně rostou. Hlavním zástupcem kryptoměn je samozřejmě Bitcoin, který vzrostl za poslední rok více než 10x, ale existují i další kryptoměny, které vzrostly mnohem více.. uveďme například Ripple, Cardano, Polkdadot a mnoho dalších. Proto není divu, že  stále více lidí hledá cestu, jak s kryptoměnami obchodovat. Krypto-směnárny...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares