Na váš velký den chcete jistě dlouhou dobu vzpomínat. Proto se snažíte, aby byl naprosto dokonalý. Hledáte vhodné místo, kde proběhne svatba a s ní spojený i obřad, s květinářkou se domlouváme na opravdu atraktivní květinové výzdobě, která však bude perfektně ladit se stylem, ve kterém svatbu jako takovou zařizujete. A samozřejmě hledáte zkušeného a chváleného fotografa, který by třeba za pomocí dýmovnic do ruky, svatebního ohňostroje nebo jiné zábavní pyrotechniky vykouzlil opravdu originální fotografie, které bude okolí jenom závidět. 

Je pravdou, že zábavní pyrotechnika je něco, co ozvláštní svatební fotografie a co jim dodá potřebnou originalitu. Zejména moderní páry preferují tento způsob oživení fotografií, ale samozřejmě je pravdou, že nejen zábavní pyrotechnika oživí jinak nudné nebo obyčejné fotografie. Co dalšího je může ozvláštnit?

Focení ve vodě je navíc zážitkem

V posledních letech roste popularita mimo jiné i focení ve vodě. Na takové focení se však musí najít čas a po focení se musí novomanželé okamžitě převléknout do suchého. Když totiž mluvíme o focení ve vodě, opravdu mluvíme o focení ve vodě a nikoli jen u vody. Páry se většinou ponoří do jezírka, jezera nebo rybníku a vzniknou opravdu velice exkluzivní a velmi zajímavé fotografie, které ostatní budou jenom závidět. 

Svatební focení ve znamení barev

Zejména u umělecky zaměřených snoubenců se preferují svatební fotografie plné barev. Zkrátka a dobře se malují zdi, dále pak manžel kreslí na šaty své manželky – je to v tomto případě opravdu o pořádné porci kreativity. Tu musí vynaložit nejen sám fotograf, ale především novomanželé, kteří touží po opravdu výjimečných fotografiích a netradičnosti. 

Někdy se dva zamilovaní malují doslova navzájem a barevná je jak nevěsta a její šaty, tak i ženich a jeho oblek. 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/novomanzele-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/novomanzele-150x150.jpginfo@press-media.czRodina a vztahyNa váš velký den chcete jistě dlouhou dobu vzpomínat. Proto se snažíte, aby byl naprosto dokonalý. Hledáte vhodné místo, kde proběhne svatba a s ní spojený i obřad, s květinářkou se domlouváme na opravdu atraktivní květinové výzdobě, která však bude perfektně ladit se stylem, ve kterém svatbu jako takovou...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku