Hledáte ojedinělý způsob, jak ušetřit až třetinu z původní ceny zboží? To pro vás bude cashback tím pravým. Nechte se odměňovat za online nákupy částí peněz zpět! Zní to jako pohádka? Vyzkoušejte Tipli.cz a staňte se mistry šetření.

Tipli.cz je cashback portál založený roku 2016. Od té doby se vypracoval na největší a nejlépe hodnocenou společnost svého druhu. Je to především tím, že na své uživatele myslí a pomáhá jim šetřit ve všech ohledech.

Cashback neboli peníze zpět získá každý registrovaný uživatel po nákupu v jednom ze 750 partnerských obchodů. K dosažení odměny stačí postupovat podle následujícího receptu:

1. Registrace

Aby mohl portál později poslat uživateli peníze na účet, je zapotřebí se nejprve stát členem nákupního klubu Tipli. Registrovat se na stránkách můžete pomocí účtů Facebook či Google nebo přes e-mail. S Tipli nakupuje výhodně již více než milion Čechů, staňte se i vy jedním z nich během několika minut.

2. Nákup v oblíbeném obchodě

Po dokončení registrace si v seznamů obchodů vyberete ten, ve kterém chcete nakupovat. Prokliknete se přes oranžové tlačítko “Nakoupit” a dále postupujete jako při klasické objednávce v e-shopu.

Cashback platí na zboží všeho druhu. Sháníte sportovní vybavení? Vyzkoušejte obchod Sportisimo, kde ušetříte až 3 %. Nábytek s 5% slevou koupíte v obchodě SCONTO a hračky pro děti zase v Bambuli s cashbackem 2,5 %. Kolik procent na nákupu v konkrétním obchodě ušetříte, zjistíte vždy v jeho profilu na Tipli.

Stejně tak nakoupíte výhodněji elektroniku, potřeby pro domácí mazlíčky a mnoho dalších produktů. Na rozdíl od běžných slev je cashback nabídka neomezená. Ať už se tedy chystáte šetřit dnes, nebo za týden, s Tipli máte slevu jistou.

3. Vyplacení odměny

Jakmile obchodník zaznamená váš nákup, zašle portálu Tipli provizi za přivedení zákazníka. Většina této odměny poté poputuje na váš uživatelský účet. Po potvrzení nákupu ze strany e-shopu si ihned můžete nechat peníze vyplatit na váš bankovní účet, a to už od částky 1 Kč.

Potvrzení může trvat déle, obchodník zpravidla čeká, zda například nevyužijete možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Cashback odměna se přitom obvykle počítá z ceny bez DPH.

Ušetřete tisíce korun. Kombinujte výprodeje s cashbackem

Cashback můžete kombinovat také s dalšími slevami, pokud podmínky nestanoví jinak. Tím pádem získáte na zboží opravdu maximální slevu. Ukažme si to na konkrétním příkladu.

Stylová zimní bunda Parachute stála v e-shopu About You původně 2 843 Kč. Díky právě probíhajícímu výprodeji klesla její cena na skvělých 1 104 Kč.

Za nákup v About You vás Tipli.cz odmění až 12,5% cashbackem. Výsledná cena bundy tedy bude 990 Kč. Díky kombinaci výprodeje s Tipli cashbackem tak můžete ušetřit 1 853 Kč.

 

Mějte přehled o nejlepších nabídkách

Tipli je mezi uživateli oblíbený nejen díky poskytování cashbacku. Nabízí čtenářům také sekci finance, ve které se dozvíte vše potřebné o půjčkách, povinném ručení, cestovním pojištění a dalších finančních službách.

Na Tipli najdete také akční letáky více než 115 obchodů. Pokud vás už nebaví procházet zdlouhavě nepraktické papírové letáky, šetřete přírodu a prohlédněte si je online. Na stránkách jsou k dispozici letáky hypermarketů, e-shopů s oblečením, hračkami, elektronikou, nábytkem a mnohé další.

Mrkněte, co je právě ve slevě. Prohlédněte si aktuální letáky a spojte skvělé nabídky s cashbackem. Využijte registrace zdarma na Tipli a nechte se odměňovat za vaše nákupy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/ecommerce-2140603_1920-1024x438.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/ecommerce-2140603_1920-150x150.jpginfo@press-media.czTipyHledáte ojedinělý způsob, jak ušetřit až třetinu z původní ceny zboží? To pro vás bude cashback tím pravým. Nechte se odměňovat za online nákupy částí peněz zpět! Zní to jako pohádka? Vyzkoušejte Tipli.cz a staňte se mistry šetření. Tipli.cz je cashback portál založený roku 2016. Od té doby se vypracoval na největší...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku