Možná jste to už vzdali? Akceptovali podbradek jako něco, s čím se musíte naučit žít? Ale můžete to změnit. V moderním světě estetických procedur není třeba se trápit.

Dnes existuje řada zkrášlujících metod. Jsou jednoduché, bezpečné a ani nejsou příliš drahé. Například podbradku se můžete zbavit mnohem snadněji, než by vás napadlo.

Co je to injekční lipolýza

Do místa s problematickým tukovým polštářkem se vstříkne látka, která štěpí tuky. Ty se následně rozloží a přirozeným procesem vylučování odejdou z těla. Tukový polštářek, nebo polštářky, v oblasti podbradku, se redukují velmi efektivně.

Žádná anestezie, žádná bolest, žádné jizvy.

Jaký je výsledek odstranění podbradku injekční lipolýzou

Tento zákrok má i další výhody. Nejenže zmizí tukový polštářek, při injekční lipolýze navíc dochází ke stimulaci tvorby kolagenu, díky kterému se pokožka zpevňuje. Nemusíte se tedy bát povislé a vytahané kůže na krku. Rozhodně ale injekční lipolýza nenahrazuje liposukci při nadváze, jde vždy o tukové polštářky, které nejde ani cvičením ani dietami odstranit.

Výsledný efekt bude velmi přirozený.

Co můžete čekat při zákroku?

Pokud si necháte odstranit podbradek injekční lipolýzou, před samotným ošetřením vás nečekají žádná omezení.

Pouze se dostavíte do kliniky, na 20 až 30 minut se svěříte do rukou dermatologa, není potřeba anestezie ani hospitalizace.  Po něm můžete jít klidně zpět do práce.

Jediné omezení spočívá v tom, že je třeba na týden po aplikaci omezit namáhavou fyzickou činnost, cvičení, saunu a solárium.

Kolik ošetření je potřeba?

Bohužel injekční lipolýza ještě není tolik účinná, aby vás jediné ošetření zbavilo všech problémů. U větších tukových polštářků je třeba lipolýzu opakovat. Vždy je to individuální. Můžete to však vnímat i jako výhodu – vaše přeměna bude pomalá a pozvolná a zákrok může zůstat vaším tajemstvím.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci do kliniky Altos v Praze, zkušený dermatolog vám přesně vysvětlí, co můžete očekávat. Injekční lipolýzu lze využít nejen v oblasti podbradku, ale i kdekoli na těle, jako jsou paže, hýždě, bříško, kolena. V tom vám poradí právě jen odborník.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/injekcni-lipolyza-altos.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/injekcni-lipolyza-altos-150x150.jpgPR-leadersZdravíMožná jste to už vzdali? Akceptovali podbradek jako něco, s čím se musíte naučit žít? Ale můžete to změnit. V moderním světě estetických procedur není třeba se trápit. Dnes existuje řada zkrášlujících metod. Jsou jednoduché, bezpečné a ani nejsou příliš drahé. Například podbradku se můžete zbavit mnohem snadněji, než by vás...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku